Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 1-1 Sturm Graz SK | 1 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Sturm Graz | 1 Ekim | 22:00

Bi tahminde de ben bulunayım. Bana göre rotasyon zamanı. rijkaard bu maçta rotasyona gidecek ve bazı oyuncuları dinlendirecektir. Tahmini kadro:

................................LEO..............................

UĞUR.............EMRE................SERVET.............CANER

.......................AYHAN..........SARP(LİNDEROTH)........

AYDIN....................ELANO...............ARDA............

...........................BAROS.........................

HER ZAMAN HER YERDE, ALİ SAMİ YEN'DE

Artık yavaştan yavaştan linderothu hazırlama vakti geldi.Adam röpotajında haftaya oynayabilecek durumdayım demiş.Lütfen rijkard gerekli skor avantajını sağlarsak eğer şu linderothu 30 dakika oynat.Sağlam ve hazır ayhan-linderoth ikilisi bize en çok 10. haftadaki maçta lazım olacak ve yeterli süremiz var önümüzde.Umarım özellikle linderoth'a yavaş yavaş forma vermeye başlar rijkard

İnşallah Rijkaard'ın öğrencileri O'na en güzel doğum günü verirler bu maçta....

arkadaşlar bizim maçı yine tnt veriyor,evimizde ve açık kanalda oh ne ala...

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Sturm Graz | 1 Ekim | 22:05

Es-es maçından hem reijkard hemde oyuncuların ders aldığını ve her maçın öneminin büyük olduğunu öğrendiklerini düşünüyorum.Artık ayaklarımızın yere basma vakti geldi zira 6 haftadır yenilmez armada misali bir havamız vardı.Elbetteki avrupadaki havamız bir başka çünki hedef uefa kupasını tekrar kaldırmak olunca oyuncuların ciddiyeti lige göre çok daha fazla oluyor ama ligdede ben fener maçına kadar takılacağımızı düşünmüyorum.

graz maçıda oyuncularımızın kendilerine olan güvenini tekrar kazanmak ve es-es maçını unutmak için çok güzel bir futbol koyacaklarını düşünüyorum..

Rahat alacagimiz bir mac diye dusunuyorum.

3 puan almamiz halinde hem rahatlar Bukres macina yedek bir kadroyla gideriz.

Böylece Fener macina as oyunculari saklayabiliriz.

Futbolcularımız elinden geleni yapacaklardır.Biz tribünlerde elinden gelen yapmalı...

Taraftar olarak da yanlış paslarda, açılamayan ortalarda offlayıp pofflamayıp futbolcularımıza baskı yapmayalım.

Bizim işimiz desteklemek...

Kapalıdakiler lütfen oturmasın kapalıda olduğunun farkına varsın...

Eski açıktakiler diğer tribünleri unutmasın.Tribün liderleri 3-5 tezahürat üstünden maçı yönlendirmezse ne güzel olur...

çalıssında oynasın .. öle bedavadan kimseye ekmek yok .. servetin arda nın ayhan ın suçu ne

hocam işi hemen milliyetçiliğe dökmüşsün tamam çalışsın yattıgı yerden oynasın diyen yok zaten ama oynasın bu adam rotasyon adamı degil o yüzden inlemedi yer yerinden tamam....

çalıssında oynasın .. öle bedavadan kimseye ekmek yok .. servetin arda nın ayhan ın suçu ne

Elano profesyonel bir futbolcu ve nasıl hareket etmesi gerektiğini gayet iyi biliyor. Bir iki maç yedek kaldı diye yada etkili performans sergileyemedi diye Elano'ya yüklenmemek gerek. Keza böyle bir kadroda herkesin yedek kalma ihtimali var, sadece Elano değil.

Beşiktaş maçında Elano yedek başladı,

Pana maçında Arda yedek başladı,

Kasımpaşa maçında Keita, Nonda yedek başladı,

Eskişehir maçında Baros, Elano yedek başladı,

Bunlar hep olacaktır, rotasyonda olacaktır. Önemli olan tüm futbolculardan verim alabilmek.

Elano'nun formayı Aydın'dan daha çok hakettiğine eminim.

Aydın'ı kötülemek için söylemedim ama

en azından Es-Es maçında Aydın değil de Elano girebilirdi.

Neyse,

bu maçı kesin kazanacağımızı düşünüyorum.

Strum Graz bize gol atamaz.

Takımlarındaki en önemli silahları ;

33 yaşındaki Boşnak 10 numara Samir Muratovic

24 yaşındaki orta saha oyuncusu Andreas Hölzl(Hölzl,genelde sağ kanatta görev yapıyor).

Ve 20 yaşındaki forvetleri Daniel Beichler(Beichler'in ligde 8 maçta 6 golü var).

Ben çok güzel bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

İnşallah oyuncularımız maça iyi hazırlanır ve güzel bir skor alarak liderliğimizi sürdürürüz.

Rakibi küçümsemessek çok farklı galibiyet olur.ASY deki tobol maçının benzeri gibi olabilir.

Netanya maçı demek istedin galiba. :D

Bu maç bizim için çok önemli. Gruptan rahatça çıkmak istiyorsak kendi sahamızda puan kaybetme lüksümüz olamaz. Eskişehir maçının hafızalardan kazınması ve tamamen bu maça konsantre olunması gerekiyor.

Elano'nun formayı Aydın'dan daha çok hakettiğine eminim.

Aydın'ı kötülemek için söylemedim ama

en azından Es-Es maçında Aydın değil de Elano girebilirdi.

kesinlikle haklısın Aydın henuz kurtarıcı olmak için çok erken daha, o kadar çok duran top şansı yakaladık es es maçında elano belki bir şekilde daha iyi kullanabilirdi neyse artık unutmak lazım...

ben graz maçında şahsen es es maçında atamadığımız golleride atabileceğimizi düşünüyorum çünkü avusturya ligi bizim ligimizin çok alt seviyelerinde bir lig, graz takımı da o ligin iyi takımlarından biri dahi değil...

ciddiye alacağımız takdirde zaten aksi bir durum söz konusu olamaz, rahat bir galibiyet ve süper bir oyun ortaya koyacağımızı düşünüyorum...

Üst Alt