Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Evet, cok guzel galibiyyet oldu. Hucumda iyi oynadik. Defansda takim olarak 4-0'dan sonra kendimizi biraktik. Pozisyonlar verdik. Yani, bu tam baska bir sey. Hangi macta skoru korumayi dusunsek, kendimizi yormamak icin oynamak istesek boyle oluyor. Ama, baris girdikten sonra bu biraz degisti. Bu arada TV programlarinda Elano hakkinda bazi seyler konusuyorlar. Yok sahsahali gelmisde, onun icin daha muthis isler yapmaliymis. Dun ben Elano'yu begendim. Tabii ki, gercek Elano bu degil. Ama gercek Elano da tam bir CM. Yani, dun oynadigi oyuna uygun oyuncu. Hem defansa, ofansa yardim den oyuncu. Galatasaray'a Pujol sahsahali sekilde gelirse ondan gol ve asist mi bekleyelim? Tabi ki, hayir. Cunki, her yildiz oyuncu kendi pozisyonunun hakkini vererek oynamali. Dun Elano da iyi oynadi ve eminim daha iyi olacak. Elano'nun yanina bir dusunun Nuri tarzi oyuncu, arkalarinda da Lass, S.Keita tarzi oyuncu, mesela Emana, tadindan yenmez. Al sana hem ofansa hem defansa kosan ortasa, tadindan yenmez. Defans da rahatlar. Tabi, bir stoper ve uygun gorulurse, bir solbek ve ya sag bek alinmali mutlaka. Sag bek ayni kalacak bence cunki, Sabri sasirtici skilde iyi oynuyor su aralar. Bu arada da defansin az hata yapmasi yaniltmasin kimseyi. Cunki, Servet'in yaninda topla iyi oynaya bilen, pas atabilen Topal oynadi. Onun icin cikarken cok hata yapmadik.

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Rahat ve güzel bir galibiyet oldu.. 4 golün verdiği rahatlık ve fener maçının olması ile 2.yarı kendimi dinlenmeye çektik. Fazla yorulmadan ve sakatlık olmadan 4 gol ile ayrılmayı bildik. Sabri'de çok iyiydi. Böyle devam ederse her şeyi unutturur bize. Keita'ya söyleyecek laf yok zaten. Durdurulması zor bir oyuncu. Elano'nun attığı paslar harika. Premier lig havası estiriyor resmen.. Ama bazı yorumcular eleştiri olsun torba dolsun hesabı Elano'da hir bir şey göremedim diyor.. Elano tam bir takım oyuncusu. Türkiye kupası da başlıyor. İlerde çok lazım olacak, Elano!.

Üst Alt