Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray 4-1 Dinamo Bükreş | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Galatasaray - Dinamo Bükreş | 22 Ekim | 22.05

Krediyi S.Graz'a kullandık; bu maçtan 3 puan çıkarmalıyız..

Bukres'i iki kere arka arkaya yenip, bu grubu bitirmeliyiz.

Çok stresli bir maç olacak.. ilk yarım saatte gol gelmezse sıkıntı daha da artar bunu Graz maçında yaşadık Gol gelmeyince hem taraftar hem oyuncular stres yapıyor. sabırlı oynamamız lazım hani geçmişte ki Bilbao ve Juve maçları gibi gol son düdük çalana kadar her an gelebilir

Sakin olup karşı yaka maçını değil Avrupa Liginde liderliği düşünerek oynamalıyız. Bu karşılaşmada oldukça yedek ağırlıklı bir kadro sahaya süreceğimizi düşünüyorum. Elano'nun mutlak 90 dakika oynayacağınıda tahmin ediyorum. Öte yandan Linderoth'da bu karşılaşmada 11'de kendisine yer bulacaktır.

Maçın Ali Sami Yen'de oynanacak olmasını da hesaba katarsak Galatasaray için zorlanabileceği ama mutlaka kazanacağı maçtır.

Dinlendirilecek isimler olur mu bilemiyorum fakat bizim her zaman asıl hedefimiz avrupa'dır. Yorumları ona göre yapsak daha iyi olur. Fener'den gidelim 10 yiyelim 2 maçtada, UEFA'yı alacaksak 1 gram üzülmem.

Rijkaard'da bunun farkında ve ona göre hareket edecek, adım gibi eminim buna. Rotasyon yapacaksa da Fener maçını düşündüğü için değil, harbiden dinlendirmesi gereken oyuncuları dinlendirecek.

Takıma güvenim sonsuz şu 2 maçtan.

Fener maçında rotasyon yapıp dinlendirelim asıl Keita ile Arda'yı :) Önemli olan bu maç bence, lig nasıl olsa bizim bu sene :)

Öncelikle Rijkard´a büyük saygi. Taktik, Teknik su bu Galatasaray hakkinda ne yapiyorsa eyvallah..

Benim düsüncem Fenerbahce öncesi 2-3 Futbolcuyu dinlendirmesinden yana..Bence Galatasaray benim su kuracagim Kadro ile yener Dinamo Bükres´i ve üstelik Takim savunmasinda da daha az aksaklik vererek..

Herhangi bir Kötü gidishatta yine o Güclü ayaklarina basvurabilir...

---------------LeO---------------

Sabri---Gökhan Z----Servet----Hakan

---------M.Topal---Ayhan-----------

Baris-----------Elano-----------Aydin

------------Nonda/Baros-------------

Düsüncem söyledir. Bence Abdul Kader Keita, Harry Kewell ve Özellikle Arda Turan dinlendirilmelidir. Fenerbahce maci öncesi bunlarin diri olmasi bizim icin cok iyi olur..Sakatlanma riskini de kenara birakmis oluruz. Forvet hattinda ilk tercihim Baros olurdu. Sonucu saglama aldigimiz taktirde hemen Baros´un yerine Nonda oynayabilir..

diye düsünerek Galatasaray´imiza bol sans dilerim.;)

....................Leo.....................

Sabri......Servet......G.Zan.....Caner

...................Linderoth...............

........M.Topal................Elano.....

Keita...................................Aydın

....................Baros(Nonda)

11 i bekliyorum

Sabri......Servet......G.Zan.....Caner

Keita...................................Aydın

....................Baros(Nonda)

11 i bekliyorum

Linderoth´un oynamasini bende cok isterdim fakat zor diye düsünüyorum.. Bence keske Keita´yi dinlendirse.

Uğur......Servet......G.Zan.....Alpaslan

Aydın...................................Caner

....................Nonda...............

Taraftarın futbolcuların herkesin aklı derbide..Bana bir beraberlik alacakmışız ama sonra deplasmandaki seyircisiz maçı kazanacakmışız gibi geliyor..Hayırlısı

Leo

Uğur-Emre G.- Gökhan - Caner

------Linderoth----------

----Barıs---Elano--------

Aydın---------------Serdar

-------Nonda----------

fb maçına iyice bi dinlenmek gerekir :) Hedef 3/3 !!!

Abartma ya kendi sahamızda bu kadroyla mı çıkacağız. Deplasman olsa anlarım da içerideki maça nasıl böyle bir risk alabiliriz. Serdar ne alaka onu hiç anlamadım. :confused:

Ayhan Oynamamali

leo franco

sabri

gokhan

servet

caner

elano

mehmet topal

mustafa

keita

baros

kewell

arda yedek baslamali

ilk 11 e yakın bir kadro olacaktır sonuçta daha grupta bişeyleri garntilemedik, belki ayhan yerine linde olabilir özel programla çalışıyomuş bu maçta oynaması için, ama ayhan kesin oynamamalı, dün 3 pas hatası yaptı biri gol oldu ki o hatayı pafta oynayanlar yapmaz...

ardanın yerine elano yada kewell'ın yerine elano olabilir, serdar falan daha neler maç 3 4 olursa belki girer de ilk 11 için çok zor...

Fener maçında ilk 11 oynuyacak oyuncular bence stada bile gelmemeli . Bu maçı %99 yeneriz %1 de ihtimal s.graz macında ki gibi bir şansızlık olursa berabere biter en fazla .

Net pozisyonlari harcamazsak gecen maclardaki gibi kazaniriz 2 farkli falan. Artistlik olsun diye vole cekmeler rövasataya kalkmalar falan bunlari gecmemiz lazim, ilk istedigin skoru yakalicaksin sonra sova döndürüceksin.

Geri dörtlü bozulmamalı bence, çünkü uzun süreden sonra ilk defa birlikte oynadılar ve uyum açısından bu maçtada oynayıp derbiye tam olarak eski formlarını yakalamaları lazım ama ah birde şu Hakan'ın anlamsız formsuzluğu olmasa ki ondada ödem oluşmuş belki bu sebeple yerine Caner düşünülebilir. İleri üçlü için ben Baros(60'dan sonra Nonda), Keita ve Aydın düşünüyorum. Elano ise bu sefer ilk 11 başlamalı. Arda ile Kewell ki özellikle Kewell dinlendirilmeli derbi öncesinde malum o sakatlık. Fakat bu iki isimde 60'dan sonra oyuna girerlerse Nevizade Gecelerine güel bir yolculuk olur kanımca.

Son olarak orta üçlünün ikisine gelirsekte Ayhan maalesef ya çok iyi ya çok kötü oynayan bir oyuncu yani ortası yok bu yüzden kötü bir zamandan geçtiği şu dönemde pekte oynatılmamalı diye düşünüyorum aslında ama Ayhan'ın yokluğunda Topal ve Sarplı orta sahada pek iyi maçlar çıkaramadı. Bu durumdada Barış-Sarp orta sahası bir alternatif olabilir diye düşünüyorum aslında. 60'dan sonra yada ikinci yarıda da Linderoth oynarsa derbide en azından bir devre oynayabilmesi açısında çok iyi olur bizim açımızdan.

Ama ne olursa olsun ben pekte zorlanacağımızı düşünmüyorum ve tek dileğim sakatlık gibi durumların olmaması.

Üst Alt