Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

Maçları yıldız oyuncularımızla çok rahat kazanıyoruz.

Cevap: Avrupa Ligi F Grubu | Panathinaikos 1-3 Galatasaray | 17 Eylül | Maç Sonucu

günlerdir galatasarayın gerçek gücünde bir takımla daha oynamadığını ve o zaman gs yi göürüz diyorlardı. işte gs denk bir takımla deplasmansa karşılaştı ve 3 gol attı :):2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima:2_thumbs_up_-_anima

Şimdi buna da denk bir takım değil diyecekler. :ciftetelli:

Degil zaten.

Ilk 11 aciklaninca bir yandan Elano-Kewell-Baros-Keita gibi Ingiltere ve Fransada top kosturmus, yaslarinda en verimli donemlerini yasayan futbolcular, öte yandan Gilberto Silva haric hic tanimadigim futbolcular vardi sahada. Iste o an bizim gercekten cok kaliteli bir takima sahip oldugumuzu bir daha anladim.

Yedekte oturan Ardayi-Nondayi ve sakat olan Serveti-Linderothu-Ayhani ve Gökhan zani yazmiyorum bile. (yazmis oldum ama neyse :))

Üst Alt