Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 3-1 FC Steaua Bucureşti | Maç Sonucu

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 1-1 FC Steaua Bucureşti | İkinci Yarı

Orası çoluk çocuk(zeka yaşı) mekanı işte. Takmayacaksın. Eğer bizde FB'lileri dışlasak farkımız kalır mıydı onlardan? :)

Kalkıp burada antu'yu savunacak değilim çünkü antu'da benim bile rahatsız olduğum çok şey var. Konu o değil. Konu, değerlendirme mekanizmanızın yanlışlığı.

antu ile gscimbom'u kıyaslamak büyük hata. antu kaç yılında kurulmuş, gscimbom kaç yılında kurulmuş bir bakın. Üye sayılarına bir bakın. (An itibariyle antu'da 60.184 üye varken, gscimbom'da bu sayı 4.204) Gerçekten at gözlüğü takıp anlamsız yorumlar yapanlar var antu 'da, evet ama burada da var. Bunları geçin! Yaşı 50'nin üzerinde o kadar çok üye var ki antu'da!

O nedenle, şimdi kalkıp da öyle bir ortamla burayı kıyaslayamazsınız. Daha önce de belirttim, ben bir Fenerbahçeli olarak UltrAslan forumuna üye olsaydım ne olurdu, onu düşünün bir. ;)

Biz, efendi gibi, misafir olduğumuzun bilincinde, zaman zaman hakaretleri sineye çekerek güzel güzel muhabbet etmeye çalışıyoruz. (Dikkat edin, "sataşma" değil, "hakaret" dedim. Zira sataşma illa ki olacak. Olmazsa anlamsız olurdu zaten rekabet! ;))

Sizler, taraftarlığın doğası gereği Fenerbahçe'yi elbette sevmeyebilirsiniz. Bunu yaparken objektif düşünme ve değerlendirme yetinizi kullanmayı unutmayın, yeter.

* * *

Dün maçtaydım. Maçtan önce sinemaya gittim. Girerken biletçi ile aramda şöyle bir diyalog geçti:

- Maça mı gideceksiniz?

+ Evet.

- (Alaycı) Valla biz kazanırız da, sizi bilemem.

+ (Adamı sallamadan) Siz de kazanırsınız, biz de kazanırız.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kadrosu, kalitesi vs. belli. Rakiplerin kalitesi(!) de. İşin olması gerekeni söylemek çok da zor olmasa gerek. ;)

* * *

Bence artık her iki takımımız da gruplardan çıkmış durumdalar. Bundan sonra olması gereken, ikişerden dört maçı da kazanmaları. Ama biraz daha gerçekçi bakacak olursak Galatasaray Panathinaikos önünde zorlanabilir, puan kaybı yaşayabilir, Sturm Graz'ı ise deplasmanda rahat yener. Bizse Twente önünde zorlanabiliriz, hatta Sheriff maçının kazanılması gruptan çıkmamızı garantileyeceğinden oluşabilecek rehavetle yenilebiliriz. Ama Sheriff'i İstanbul'da yener evine göndeririz.

Asıl önemlisi gruplar sonrası çünkü Şampiyonlar Ligi'nden çok sağlam ekiplerin gelmesi olası. Liverpool, Bayern München, Barcelona gibi.

İki takımımıza da Avrupa'da başarılar.

Sevgiler...

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Fenerbahçe SK 1-0 FC Steaua Bucureşti | İlk Yarı

Hagi kim ya ? :) Alex=Pele, Hagi=Baki Mercimek :p

Ne yaptın sen Tamer yaaa!? :D :D :D

Niye bu oyuncuları kıyaslıyoruz ki, ben onu anlamıyorum asıl. Hagi'yi de keyifle izledim, Alex'i de keyifle izliyorum. Çok mu zor işi futbol ekseninde tutmak? Ama yok, bizim yöneticilerimiz böyle yaparsa olacağı bu.

Aziz Yıldırım, "Fenerbahçe'nin Hagi'si olsun" diye Alex'i getirirse... :p

Galatasaraylı yöneticiler "Galatasaray'ın Alex'i olsun" diye Lincoln kazığını atarlarsa... :D

...bizlerin de geleceği nokta bu.

Hagi de, Alex de büyük futbolculardır, futbol zekası yüksek oyunculardır, izleyene zevk veren oyunculardır. Bu kadar, bitti!

Sevgiler...

Üst Alt