Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş 0 - 1 Fenerbahçe | 22 Ekim | Maç Sonu..

Cevap: Avrupa Ligi H Grubu | Steaua Bükreş - Fenerbahçe | 22 Ekim | 20.00

Bu maça FB'nin asılacağını hiç sanmıyorum. Daum denen şahsiyet Türk insanını öylesine güzel çözmüş ki, neyin kendisine avantaj sağlayacağını çok iyi hesaplamıştır.

- Steaua maçını kazanmak uğruna maça asılarak yorgun bir şekilde GS karşısına çıkmak mı ? Yoksa

- Steaua maçına yedek ağırlıklı bir kadro ile çıkarak GS maçına diri kalmak mı ?

Elbetteki ikinci şık. Zaten öncelikli hedefini lig olarak açıklayan bir adamdan başka ne beklenir ki ?

Fener açısından çok mühim bir maç kesin almaları gerek. Steau Bükreş içerde inanılmaz kötü oynuyor. Genelde hep yeniliyor fakat son haftalarda çıkış içinde.

Moreno - Nicolita formdalar. fener in kesin kazanması gerekiyor fakat bildiğiniz üzere Daum bir an önce AL den elenip annesinin liginde şampiyonluk amacı.

Fenerin kazanması büyük süpriz olur ama steau'da vasat bir takım beraberlik veya tek farklı steau galibiyeti diyorum .

Bizi ŞL'de eledikleri kadro varsa ellerinde hala,

Fenerbahçe sadece kendi kalesine gol atabilir.

İddaa'da Steaua'ya 2.70 oran çakmış. Cillop gibi , tertemiz oran :D

İddaa oranları düşürmeden oynayın derim.

Akılları bizde bükreş koyar bunlara belki bi umut berabere biter

Sonuç umurumda değil ama sert maç olur inşallah.

Kesinlikle çok sert maç olacak Steau nun 2. lik için tek rakibi fb o nedenle çok asılacak ve herşeyi yapacaklardır. Kıran kırana maç olur.

Aynı şekilde bizim maçta öyle olacak.

Ben fener yener dedim. Steau gol atamıyor. Ciddi sıkıntıları var.

Bükreş alır maçı almasına ama benim daha çok merak ettiğim konu fenerin maça çıkacağı kadro olacak.Alex oynarmı,lugano olurmu vs bunlar derbi için önemli noktalar zira bu maç sert geçer,romenler sert futbolu severler ve sahalarıda ağır olur genelde.Sakatlık durumları ve derbide oynayabilcek oyuncuların performansları benim için daha önemli konular olacak bu maçda.Daum bence çoğu as oyuncusunu kenara çekecekdir derbi için zira fener ve daum için avrupa diye bir defter yok..

sonuçtan çok umarım fenerin yorulacağı bir maç olur. hatta 1-2 sakat vermesi dilekleriyle başarılar bükreş..

Bu maçı asla alamaz Fener ..Nedenlerinden en büyüğü sadece işleri güçleri şu an haftasonu oynanacak derbi.. Onların teknik direktörlerinin,futbolcularının,başkanının,yönetiminin ve taraftarının mantığı aynı .. Galatasaray'ı yen şampiyon olmasan da olur .. Ama haftasonu da yenemeyecekler orası da ayrı .. Ama eğer biz Avrupa Liginde en az çeyrek ya da yarı final oynayacaksak ya da şampiyon olacaksak haftasonu fark yiyelim önemli değil .. Gerçi bu sezon hiçbir şey umrumda değil Rijkaard varken, sadece zevk almaya bakıyorum maçlardan .. :D Neyse kolay gelmesin Fener .. Her zaman rakibinin destekçisiyiz .. :D

Galatasaray stresinden kendini şaşıran fb berabere bile kalamaz, Steaua hiç boş takım değil, şerife benzemez ki şerif bile neredeyse berabere kalıyordu bu yerel kahramanlarla (!)

Beyler Steau taraftarı stada sadece Becali'yi ıslıklamak için gelecekmiş.Fener kazanabilir.

Lugano yok, Alex yok, Guiza yok, belki Bilica yok. Yine 7 tane yerler sonra gelip bizi yenerler.

Üst Alt