Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi - Rakibimiz Atletico Madrid

Cevap: Avrupa Ligi muhtemel tahminleri..

Ş. Ligi'nden gelecek bir takım olursa Liverpool olsun ama Avrupa Ligi'nden biri gelirsede hiç farketmez.

Arkadaşımızın ellerine sağlık . Çok aydınlatıcı , güzel bir bilgilendirme olmuş .

Benim Olası rakipler içinde en çok istediklerim sırasıyla şunlar :

1-) Herta Berlin : Seyirci avantajımız ve Herta'nın içinde bulunduğu kötü durum

2-) Club Brugge :

3-) Gelirse AZ Alkmar

anderlecht AZ alkmaar club brugge gelecek turda tam disimize gore, ardindan, alman takimi, yari final bir ingiliz takimi en guzeli olur.

Hayırlısı neyse o olsun diyecek başka bişeyimiz yok. Kim gelirse gelsin sonuna kadar mücadele etmekten başka çaremiz yok. Büyük takımda gelse FR bilir öyle maçların havasını. Rahatım.

Kaybetmesi yetmiyor diğer takımlarında 8 puanı geçmesi gerekli ki kötü üçüncü olsun. Ben Unirea'nın geleceğini sanmıyorum.Seri başı olacaklardır onlar..

Ben olayın ayrıntısı bilmiyorum ama kaybederlerse avrupa ligine gelmiceklermi? benim demek istedigim oydu yoksa bu sezonku olay baya cafcaflı duruyor.

Gerrard sakatlıktan dönmüşken böyle bir macera istemesek daha iyi olur. :) Zaten lider çıktık eşleşmeyeceğiz bu turda ŞL'den gelenler ile.

ŞL nden gelecek 8 takımdan en kötü UEFA sıralamasına sahip 4 'ü rakibimiz olabilir. Liverpool ilk 4 te olacağı için rakibimiz olmaz, ona katılıyorum.

Eğer devre arası 1 stoper 1 santrafor alınmazsa en kolayı gelsin çünkü bu transferler yapılmazsa ben fazla gideceğimizi düşünmyorum.

muhtemel rakipler arasında çok rahat eleyebileceğimiz takımlar da var , bize zorluk çıkartabilecek takımlarda var.. tamamen kura günündeki şansımıza kalmış bir durum burdan sonrası..

Biz ŞL den gelecek takımlarla eşleşmiyoruz bildiğim kadarıyla:rolleyes::rolleyes:

Uefada gruplarda 3.olan takımlarla eşleşmiyecekmiyiz?

Kendi oyununu oynamaya çalışan her ekip gelebilir.Ayrıca Fener'e İnşallah Pana gelir.

Biz ŞL den gelecek takımlarla eşleşmiyoruz bildiğim kadarıyla:rolleyes::rolleyes:

Uefada gruplarda 3.olan takımlarla eşleşmiyecekmiyiz?

Sistem değişti :)

12 grup 1. si, diğer 11 grubun 2. 'leri yada şampiyonlar liginden gelecek olan UEFA sıralamasına göre en düşük puana sahip 4 takımdan biriyle,

12 grup 2. si ise, diğer 11 grubun 1. 'leri yada şampiyonlar liginden gelecek olan UEFA sıralamasına göre en yüksek puana sahip 4 takımdan biriyle eşleşecek.

Grup 3. leri direkt olarak eleniyor.

Sistem değişti :)

12 grup 1. si, diğer 11 grubun 2. 'leri yada şampiyonlar liginden gelecek olan UEFA sıralamasına göre en düşük puana sahip 4 takımdan biriyle,

12 grup 2. si ise, diğer 11 grubun 1. 'leri yada şampiyonlar liginden gelecek olan UEFA sıralamasına göre en yüksek puana sahip 4 takımdan biriyle eşleşecek.

Grup 3. leri direkt olarak eleniyor.

Uefa Sıralaması değil abi. Grubundaki puan ve averajlara bakılacak. En 4 üçüncü olacak birde en kötğ 4 üçüncü olacak. Şampiyonlar Liginde topladıkları puana göre.

Üst Alt