Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa Ligi'nde Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu

Bu sefer Frankfurt taraftarı içinde Galatasaraylı Türk taraftarı olacak başta Alba denen herife sövmek için.

bildim bileli bizim bir kere kura şansımız oldu o da cluj braga grubu ve sonrasında schalke yılıydı
Sorsan dünyanın en zor grubunu Beşiktaş çekmiştir Porto, Leipzig ve Monaco ile.

Ek olarak bence son CL katılımımızdan önceki iki grup da zor değildi, orada en az bir kere gruptan çıkmamız lazımdı. Özellikle Porto, Lokomotif Moskova, Schalke grubunda ikinci olmamız lazımdı. Atletico, Benfica ve Astana grubunda ise Benfica'yı ikincilik için çok daha fazla zorlamalıydık. Iki Astana maçında toplamda 4 puan kaybetmemiz cidden çok kötüydü.

Sorsan dünyanın en zor grubunu Beşiktaş çekmiştir Porto, Leipzig ve Monaco ile.

Ek olarak bence son CL katılımımızdan önceki iki grup da zor değildi, orada en az bir kere gruptan çıkmamız lazımdı. Özellikle Porto, Lokomotif Moskova, Schalke grubunda ikinci olmamız lazımdı. Atletico, Benfica ve Astana grubunda ise Benfica'yı ikincilik için çok daha fazla zorlamalıydık. Iki Astana maçında toplamda 4 puan kaybetmemiz cidden çok kötüydü.
Bir forvetimiz olsaydı turlardık o sene.

hahahha ulan ne gülme geliyor ya millet gider bate borisovları vktoria plzenleri yenip yarı finale çıkar. orda da benfica gelir elenir avanta yarı final yapar. biz dünyanın en büyük 2-3 kulübünden birini uefada 2. turda çekeriz hahahha ama sorsan bi kere 2. turda şampiyonlar liginde schalke çektik diye kura ballı bir takım oluruz. her sene ölüm gruplarını çektiğimizi hatırlamazlar. bu fenerdeki kura balı bizde olsa avrupada 2. uefamız duruyordu

ben çoğunuzun aksine barcelona'nun kupayı almasını istiyorum. Ki olma ihtimali gayet yüksek - hele birde "güle oynaya" skorlarla alırlarsa

Elimizden kaçırmasak biz alırdık kupayı denir gönül rahatlığı ile.

zor kuralar çektik ama belki de bizi oynamak zorunda bırakacak rakipler gelmiş olsa grup aşamasında zorlanacaktık.

bu sene ne zaman inisiyatif almaya, top oynamaya çalışsak çuvalladık. takım yalnızca bozma, oynatmama işini yapabiliyor.

bu nedenle daha zayıf, dişimize göre rakiplere karşı sıkıntı yaşayabilirdik gibi geliyor bana. örneğin evdeki lokomotiv maçında oyunu ele almaya çalıştık ama az kalsın yeniliyorduk. bu gibi örnekleri daha fazla yaşayabilirdik.

Üst Alt