Avrupa'da Kritik Sezon | 10. Sıranın Önemi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'da Kritik Sezon | 10. Sıranın Önemi

Bu seneki en yakin rakibimiz bir alt siradaki hollanda. 10.sirayi kaybedersek sampiyonlar ligi ve avrupa ligi gruplarina direk takim gonderemiyoruz. Ust siradaki en yakin rakibimizde ukrayna. Ukraynayi gecip 9.siraya yukselme ihtimalimiz dusuk olsada var. Anlicaniz hollanda ve ukrayna takimlari ne kadar elenir ve puan kaybederse bizim icin o kadar iyi olacak.
Ulkemiz futbolu gelecegi icin Birlik zamani

Uefa ulke puanlamasi

9. ukrayna 33.933
10. türkiye 29.800
11. hollanda 27.649

Son düzenleme:
destek olacaksak küfürü kaldıracaz. sen beni inönüde, kadıköyde, avniakerde söv, sonra destek iste. 10 ye 11 ye bana ne.

İçte rekabet,dışta birlik.

öyle bi dünya yok iste. Ayrica bu mevcut durum rekabetle aciklanamaz. Aga bi kez kahvede uzun süre sonra mac izleyeyim dedim, izlemez olaydim. Futbolculara küfür, bacilarina küfür, analarina küfür, sonra da kahvede oturanlar birbirine küfür salladi, ayni takimdan olsun, rakip takimdan olsun. Tabi dayanamadim "sizin izleyeceginiz macin da gelmisini de gecmisini biiiiiiiip" deyip kalkip gittim.

ne icerde birlik olalim ne disarda... bu düzen böyle gelmis böyle gider, dolayisiyla kiev 6 atarsa mutlu olurum, ivan bebek hakem olursa zevke gelirim.

Bizle Fb UEFA gruplarına kalacak gibi duruyoruz.Başak da mantıklı hamleler yapıyor.En azından UEFA gruplarına kalacaklarını düşünüyorum.Konya ve Bjk direkt gruplarda zaten.İlk defa 5'te 5'le gruplarda olma ihtimalimiz yüksek.Konya dışında tüm takımların gruplarından çıkma şansı var.Bu sene iyi puan toplarız.

Bizle Fb UEFA gruplarına kalacak gibi duruyoruz.Başak da mantıklı hamleler yapıyor.En azından UEFA gruplarına kalacaklarını düşünüyorum.Konya ve Bjk direkt gruplarda zaten.İlk defa 5'te 5'le gruplarda olma ihtimalimiz yüksek.Konya dışında tüm takımların gruplarından çıkma şansı var.Bu sene iyi puan toplarız.
Zurna cup bu sene cekismeli gececek anlasilan

Taktik belli

Son 16'Ya kadar Başakşehir, Trabzon, Konya tarzı takımları desteklerim. (Fenerbahçe ve Beşiktaş haşa)

Galatasaray gidebildiği kadar gitsin BAM BAM BAM.

MRA osmanlıda yaptığını konyada yapabilir avcı da avrupaya erken veda işine bir son verirse rekor puanla sezonu bitiririz

Üst Alt