Avrupa'daki Rakipler Belli Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'daki Rakipler Belli Oldu

Cevap: Avrupa'da ki Rakipler Belli Oldu

Gönül ister hepsi gruplara kalsın ama şu an sadece Beşiktaş'tan ümitliyim.

Ben Beşiktaşın deplasmanda zorlanmasına rağmen evinde turu geçiceğini düşünüyorum.Bursaspor için dışardaki skor önemli iyi bir sonuçla dönerse şansları var ama tabiki Anderlecht favori.Trabzonspor için %50 %50 diyorum.Bilbao yenilmeyecek bir takım değil.Bol şanslar hepsine.

Bursa ile Beşiktaş üst tura çıkar. Trabzon'dan ise pek ümitli değilim.

Bence fena değil. Daha dişlileri vardı beyler anlamış değilim bu endişe neden. Anderlecht Bursa'ya daha iyi oldu. Rangers vari bir takım işte. Açık oynuyorlar tam Bursalık. Kapanıp kontra yapacak dışarda. İçerde de klasik Bursa.

Trabzon'un T'ham-Roma ve diğer rakipleri düşününce henüz yeni toparlanma sürecinde olan A.Bilbao gibi bir takım geldi. Yani geçen sene kıpırdandı bu takım bir önceki sene yoktu ortalıkta (yanlış hatırlamıyorsam) gayet iyi kura.

Kolay demedim, iyi dedim nispeten. Bejeke süpriz olmazsa gruplarda. Puan için fena kura değil kanımca. Ben en az 2 takımımız gruplarda diye düşünüyorum.

Besiktas gruplara kalir, Bursaspor tecrübeden kaybeder , Trabzon %50 sans var. Hepsi gececek ins.

Trabzonspor kendi oyuncularına dikkat etsin.Benfica maçında orta sahayı bile geçemiyorlardı.Colman,Glowacki,Zokora sürekli kendi sahasında toplar kaptırdı.

Bursa anderlecht'i geçemez... Trabzon biraz zorlanabilir , beşiktaşı saymıyorum bile.

bu Alania Rusya kupasınımı almış.2.ligde bi takım çünkü.

Bursa eleyemez bence Sivas gibi 4-5 yiyebilir.

Trabzon şansı var bence.Bilbao o kadar büyütülcek bi takım değil ama sonuçta İspanya takımı.

Üst Alt