Avrupa'dan Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupa'dan Transfer Haberleri

Defansi kotu bir adam. Barca da hücumu için alıyordur zaten. Ligte migte clde gruplarda falan sikinti olmaz da clde yarı finalde bir yakiverir mal gibi kalirlar.

Man Utd, Morata için £52M teklif etti ama Real Madrid £78M istedi.

DBtxNe-WsAI72BG.jpg

Kyle walker, bellerinden 5 gömlek üstün bir adam. Sırf ispanyol diye parayı gomecekler.

Walker Man City ile çoktan anlaşmış bile, Sheffield'daki ailesine de yakın olmak istiyormuş. İş kulüplerin anlaşmasına kaldı, o da zor. Levy zor bi herif, kan alır City'den. 50m sterlin +'lar istiyormuş lafları dönüyor.

Kyle walker, bellerinden 5 gömlek üstün bir adam. Sırf ispanyol diye parayı gomecekler.

İspanyol diil altyapılarından yetişme, Barcelona'nın oyununu bilen herif. Ha çok iyi defans oyuncusu değil ama çok genç daha. Stones'la aynı yaşta 22 yaş, daha çok öğrenir. Öğrenemezse kazık yemiş olurlar haha.

Son düzenleme:
Lukaku bir takımla anlaştım demiş. Sizce nereye gider? Aklıma ilk Manu geldi ama onlar da Morata peşinde, Chelsea olabilir. Morata'ya rağmen Manu da olabilir.

Çünkü Ronaldo'nun daha iyi oynayıp gol atması için Benzema'nın oynaması gerekiyor. Mbappe'yi alana kadar bu düzende devam edicekler.
72 hala çok.Tam da görmedim pound mu euro mu ama gerçekten çok fazla.Biraz da piyasada üst düzey forvet kalmadı az da olsa anlaşılır ama bu piyasada bizim ya halka açılmamız ya da milyarder birine satılmamız lazım.

72 hala çok.Tam da görmedim pound mu euro mu ama gerçekten çok fazla.Biraz da piyasada üst düzey forvet kalmadı az da olsa anlaşılır ama bu piyasada bizim ya halka açılmamız ya da milyarder birine satılmamız lazım.

Türk takımları hazıra nasıl konarım gibi haketmedikleri şeyleri düşüneceklerine Portekiz, Fransa, Alman takımlarının yolundan gidecekler, oyuncu yetiştirecekler geliştirecekler satacaklar. O. Başka yapacakları birşey yok. Büyük liglerdeki adamlar diğerlerine diyor "sen yetiştir geliştir ben senden alırım". Böyle para kazanacaksın.

Ben oyuncu yetiştiremem diyenin de Avrupa futbolunda yeri yok. Öyle milyarder filan da gelip almaz.

80 milyon nüfus var, alt yapıdan oyuncu yetiştirsin kulüpler. Son 10 yılda şu yaşını almış ve yerli oyunculara ödenen astronomik rakamlarla la masia gibi alt yapılar kurup İlkay Gündoğan gibi adamlar çıkarabilirdi 3 büyükler.

Üst Alt