Avrupalılar Eboue'ye Yapılanları Konuşuyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Avrupalılar Eboue'ye Yapılanları Konuşuyor

Cevap: Avrupalılar Eboue'ye Yapılanları Konuşuyor

Arkadaslar birsey soracam, Irkcilik yapildigi icin UEFA devreye girmesi gerekmiyor mu ?

dünya Videolari boy boy gösteriyor tüm aleme ama bizim Türk medya nasil örtbaz ederiz diye ugrasiyor, yazik .

Yalniz nasil bagirdilarsa herkes dinleyip farkli anlamlar cikartiyor sunu dediler diye :) Daha net olani yok mu bunun ya daha net duyulacak falan bir video.

ingilizlerin eline koz verilmiş falan beni ilgilendirmez balili olayında bu tinerciler değilmiydi bizi şikayet eden uefa inşallah okkalı bir ceza verir avrupada basın devamlı dillendirir bu olayı şikecilere karşı

twitter'dan bir arkadaşım var bjk'li, eboue tahrik etti diyor, dedim ne yapmış lan, taçı geç kullandı diyor, ulan ne pis adamlarsınız be, abdullah avcıya yatsana diye tezahurat yapanlarda bunlar, türkiye'nin en maganda,kıro taraftarı beşiktaş'ta. en totoş'u ise söylemeye gerek yok :D

Dün oynanan Beşiktaş - Galatasaray derbisi sonrası, ırkçılık söylemleri ile ilgili Pascal Nouma yaptığı açıklamalarla noktayı koydu.

Haber1903'e konuşan efsane futbolcu ''Ben Pascal Nouma, 11 senedir Beşiktaş ve Türk halkı ile içiçeyim. Türkiye, dünyada siyah ırkın yaşayacağı en doğru adrestir. Beşiktaş taraftarına ırkçı demek onlara yapılacak en büyük hakarettir. Beni yıllarca desteklediler, en kötü günümde bile yanımda oldular, hatta kendileriyle alakalı olmayan Eto'yu bile koruyan tek taraftar topluluğudur. Ancak tribünleri tahrik etmek için rol yapanlara verilen tepkinin rengi olmaz, bunu kimse ırkçılığa bağlamasın. Dün Gece Eboue'nin yaptıkları taraftarı tahrik etmekten başka birşey değildi. Eğer Beşiktaş taraftarları ırkçı olsalardı yıllardır beni efsane futbolcuları arasında görmezlerdi.'' Diyerek sözlerini tamamladı.

Dün oynanan Beşiktaş - Galatasaray derbisi sonrası, ırkçılık söylemleri ile ilgili Pascal Nouma yaptığı açıklamalarla noktayı koydu.

Haber1903'e konuşan efsane futbolcu ''Ben Pascal Nouma, 11 senedir Beşiktaş ve Türk halkı ile içiçeyim. Türkiye, dünyada siyah ırkın yaşayacağı en doğru adrestir. Beşiktaş taraftarına ırkçı demek onlara yapılacak en büyük hakarettir. Beni yıllarca desteklediler, en kötü günümde bile yanımda oldular, hatta kendileriyle alakalı olmayan Eto'yu bile koruyan tek taraftar topluluğudur. Ancak tribünleri tahrik etmek için rol yapanlara verilen tepkinin rengi olmaz, bunu kimse ırkçılığa bağlamasın. Dün Gece Eboue'nin yaptıkları taraftarı tahrik etmekten başka birşey değildi. Eğer Beşiktaş taraftarları ırkçı olsalardı yıllardır beni efsane futbolcuları arasında görmezlerdi.'' Diyerek sözlerini tamamladı.

bu sözlerinden sonra kendisinin maymun olduğunu kanıtlamıştır...

Sen yerdeyken sirtina madde gelse sende maddelerin devami gelecegini bilsen sirtinimi tutarsin kafanimi dogru söyle Furkan ?

Bu dallamadan da ancak böyle bir kıyaslama beklenir.

Ne alakaysa

Üst Alt