Aybaba Borsaya Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aybaba Borsaya Bildirildi

Cevap: Beşiktaş'ın Yeni Hocası Belli Oldu

Mustafa Denizli belirli hedefler içerisinde olmak istiyor ama bizim durumumuz belli demişti Fikret. O yüzden gelmedi Denizli. Yani bayağı bitmişler lan bunlar.

295031_368873149841620_210726009_n.jpg

Karaman > Aybaba çok net. Madem bu düzeyde hoca alıyosun benim ilk tercihim Karaman olurdu. Aybaba şaka gibi :D

Besiktas Samet Aybaba'yi borsaya bildirdi.

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Teknik Direktörlük konusunda Samet Aybaba ile görüşmelere başlanmıştır.

Cevap: Aybaba Borsaya Bildirildi

auuuv cok tecrübeli grande hoca almislar :016:

niye yalan söylegim kiskandim:sad007:

:) bu adamların aslında batısının resmı acıklanması..Bu adamları bır tek bızım stadın locaları kurtarır onlarda bunun farkında , ve emınımkı gırdıklerındede daha o staddan cıkmayacaklar , mın. 3 yıllık bır loca satısı yapıp borclarını azaltmak pesındeler..Bunu görmeyen kör olması lazım, İnşallah yonetım boyle bır seye ızın vermez!

Bence beklenen oldu çok şaşırmamak gerek.

Daha evvel de yazmıştım, Mustafa Denizli Bjk için iyi tercih olsa da, Bjk Mustafa Denizli için iyi bir tercih değildi. Haklı olarak teklifi reddetti.

Ya Rıza ya Samet olurdu. Samet oldu.

Adamlar , para konuşmam ama takımın hali ne durumda / kalacak futbolcular kimler olacak / kalan futbolculara maaşları zamanında verilebilecek mi diye 3 basit soru soran denizlinin hiç bir sorusuna cevap veremeyecek haldeler ... bjk taraftarı aybabayı sevmezdi , çünkü aybaba şifo ve diğer bjkli t.direktörler gibii bjkye hiç bir zaman yatmadı karakteri olan bir adam umarım başarılı olur sezonu 4. bitirir .

Biz de büyüğüz diye ortalarda gezmesinler ayrıca artık.

Görüldüğü gibi Bjk ismi teknik direktör ikna etmeye bile yaramıyor.

Üst Alt