Aybaba Borsaya Bildirildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aybaba Borsaya Bildirildi

Beşiktaş'ın Yeni Hocası Belli Oldu

751424_detay.jpg

Teknik direktörlük için Mustafa Denizli ile anlaşma sağlayamayan Beşiktaş, eski kaptanı Samet Aybaba ile el sıkıştı

Ve Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Samet Aybaba oldu... Daha önce birçok yabancı teknik adam ile görüşen ancak ortaya çıkan ekonomik tablodan dolayı tüm görüşmeleri askıya alan siyah-beyazlı yönetim son olarak Mustafa Denizli ile masaya oturmuştu.

YARDIMCISI RECEP ÇETİN

Denizli'nin, sunulan şartları kabul etmemesinin ardından rotasını bu kez eski kaptanı Samet Aybaba'ya çeviren Beşiktaş, deneyimli teknik adam ile anlaşma sağladı. Samet Aybaba'nın yardımcılığını ise Recep Çetin yapacak.

https://www.htspor.com/futbol/haber/751424-besiktasin-yeni-hocasi-belli-oldu

____

Besiktas Samet Aybaba'yi borsaya bildirdi.

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

Teknik Direktörlük konusunda Samet Aybaba ile görüşmelere başlanmıştır.

___

samet aybabaymıs anadolu takımı olma yolundakı en önemli adımı attılar hayırlı olsun :D

Cevap: Beşiktaşın Yeni Hocası Belii Oldu

denizli ile hedeflerimiz uyuşmuyor dediğine göre fikret orman ve aybabayı getirdiğine göre demekki küçülüyorlar küme düşerlerse şaşırmayın..

kuculmeye gideceklerini tahmin ettim ama bu kadar kuculeceklerini tahmin etmemistim

Riza Calimbay bile gelmek istememis galiba, Yilmaz Vural'i getirselerdi.

Bence en uygun hocalardan biri BJK için. Nasılsa büyük hedefleri yok BJK'nin altyapıya yönelmeleri gerekiyor ve bunu da en iyi yapan yerli hocalardan biri de Samet Aybaba'dır. Tam BJK'ye göre.

Cevap: Beşiktaş'ın Yeni Hocası Belli Oldu

Denizli gelir diye çekiniyordum, Aybaba ile anlaşsınlar. Devre arasıda Vural gelir.

Karamanda Polonya'da olduğu için şansını kaybetti sanırım, seneye artık

valla bu adam yırtınıyodu yıllardır bjknin basına gecmek icin,sonunda gecti,ama takım rezalet ötesi durumda,basarılı olması cok cok zor

basın sözcüsüde adnan aybaba olsun tv lerde onu görmekten kurtulalım bjk anadolu takımı olma yolunda ilerliyor demiştim pardon bank asya olacaktı

Borsaya da bildirmisler :D Hahahahahahaha :D Rezillik ya :D

Laporta Fikret :D Hahahahahahahahaha

Direk düsün lan bari :D

Üst Alt