Aydınlar, Başbakan ile Görüştü - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar, Başbakan ile Görüştü

Cevap: Aydınlar, Başbakan ile Görüştü

cemaatci bir arkadasdan aldigim bir bilgiyi size iletmek istiyorum dogru yanlis bilemem sadece bir bilgi:

dijitürk ün baski yaptigi biliniyor ya bu kimse düsmesin diye fln... basbakanda maa ya güvence vermis yazdan itibaren yayin hakkini ayni paraya trt alacak diye yani düsürebilirsiniz bu takimlari ... takimlara bunu ilet herkesi hazirla bu duruma ...

eger kos koca basbakan bunlari soylemisse yaziklar olsun diyorum.

Geciniz. Bir Ulke basbakani bu sekilde olaylara karismasi kendisi acisindan hic de iyi olmaz. hangi turlu karar verilse bile.

eger kos koca basbakan bunlari soylemisse yaziklar olsun diyorum.

Geciniz. Bir Ulke basbakani bu sekilde olaylara karismasi kendisi acisindan hic de iyi olmaz. hangi turlu karar verilse bile.

para yüzünden yayinci kurulus baski yapiyor, bu paraya bagimli klüpler iflas etmekle tehdit ediyor, $ike yapan klüpler bu durumu kullanyor

sende basbakanin cözüm buldugunami taktin????

Bu haber doğruysa, birileri Fenerbahçe'ye olan antipatimizden yararlanıyor gibi geldi bana.Ben her zaman olaylardan çok sonuçlarına bakarım; sonuçta kim ne yarar görmüş, kim zarar görmüş gibi...Burada maksat üzüm yemek mi, bağcı dövmek mi yoksa bir taşla bir kaç kuş vurmak mı bunu zaman gösterecek.Ancak gerçek şu ki; bu olay gerçekleşirse Fenerbahçelilerin ve Digitürk yöneticilerinin dışında kimse tepki göstermeyecek, böylece birileri tereyağından kıl çeker gibi naklen yayın haklarını ele geçirmiş olacak biz de adaletin yerini bulması karşılığında sessiz kalarak kullanılmış olacağız.:(

Basbakan talimatını vermiş belli ki hemen 2 gün sonra ortada birşey yokken kongreye gidiyor tff.

Üst Alt