Aydınlar hangi takımı işaret etti? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar hangi takımı işaret etti?

Cevap: Aydınlar'dan açıklamalar...

Kulüp ayrı şahıs ayrı dedi. Bu nasıl kafa yapısıdır arkadaş, ne içiyorsun hangi maddeyi kullanıyorsun Aydınlar ?

Sanki fenerbaçenin çaycısı şike yapıp teşvik primi vermiş gibi konuştu.

Aydınlar, ben şimdi senin kafana beysbol sopasıyla vursam, sopa ayrı insan ayrı mı diyeceksin ? Saçmalayarak futbol yönetilemez. Bari açık açık söyle Digiturk tehtid etti Türk futbolununda o paraya ihtiyacı var de saygı duyalım. Kaldı ki Başbakan bile sağlardı sana o fonu. Digiturk'un kölesi değildir turk futbolu.

Aydınlar bir planın oyuncusu gibi. Dünden hazırlamıştır bu metni. Şimdi de kıs kıs gülüyordur.

Sen de görevi suitimalden dava edildiğin gün benim bayramımdır.

Sevgili şikeci başkanını da al git gündemimizden. :mad:

feneri kurtarmak için, saçmalamanın da ötesine geçtiler artık. Bu kadar olmaz pes diyorum.

Şike olayı münferitse,münferitiz ikimizde.Sokaktaki adam olarak match-fixing yapmayı düşünüyorum.

Allah a havale ediyorum bu adamı.Umarım en yakın zamanda Allah ından bulur.

Şimdi buradan Aydınlara soruyorum ;

Bu şike kapsamındaki kulüpler avrupaya gitti, hakim de 3 4 ay sonra , avrupaya giden takımlar için, şu şu şu maçlar da kulüp yöneticileri tarafından şike yapılmıştır diye karar verdi.

Uefa dedi ki ; Ya arkadaş, sen şikeye karışmış takımları niye avrupaya gönderiyorsun, uefayı kandırıyorsun dese ve Türk futbolunu avrupa kupalarından men etse bunun hesabını nasıl vereceksin AYDINLAR ?

Şimdi buradan Aydınlara soruyorum ;

Bu şike kapsamındaki kulüpler avrupaya gitti, hakim de 3 4 ay sonra , avrupaya giden takımlar şu şu şu maçlar da kulüp yöneticileri tarafından şike yaptırılmıştır diye karar verdi.

Uefa dedi ki ; Ya arkadaş, sen şikeyi karışmış takımları niye avrupaya gönderiyorsun, uefayı kandırıyorsun dese ve Türk futbolunu avrupa kupalarından men etse bunun hesabını nasıl vereceksin AYDINLAR ?
Onun da cevabını verdi,benim için fenerbahçe önemli,fenerbahçe küme düşmesinde uefa men ederse etsin tarzında bişey söyledi.

DEvam eden turnuvalarda,usulsüz şekilde takım gönderen ülkelerin temsilcileri otomatikman turnuva dışı kalır.

Mesele kılıfına uydurup,fenerbahçe için Türk Futbolu'nu yakmayı göze almakta zaten.

Ne fenerbahçe sevgisiymiş böyle...

vayyy feneri küme düşürmezler dedigimde karşı çıkanlar vardı. Adam HARBİ FENERLİ ve ŞİKENİN HASIDA FEDERASYON BAŞKANIdır.

febe başkanlıgına oynuyordu mali bir anda tff başkanı oldu. başka nasıl acıklama beklenirki şikeci ve yalaka heriflerden

Başkan ve yönetici karışıyorsa nasıl bireysel olur lan bu? Kafa yapın Fenerbahçe'nin aleyhine bir şey yapmamak üzerine çalışıyormuş, anlaşıldı.

Yemin ediyorum miğdem bulandı, herif resmen "KULÜBÜMÜN BAŞKANI" dedi yahu canlı yayında.

Beyler Tff Fifaya bağlı değil mi? Fifa isterse bu tff yi fes edebilir mi? İş o yöne doğru gidiyor çünkü bu Allahın amigosu yüzünden.

Uefa bu yaptırıma ceza verir.

Evet ceza kaçınılmaz.Artık birkaç yıl avrupa kupalarına takım mı gönderemeyiz,Euro 2012 mi elden gider bilemiyorum.

Şahsi fikrim, şöyle bir durumda söz konusu olabilir.Ülke takımlarının ceza almasını engellemek adına,mahkeme kararlarında yumuşama yada tüm olayların esaslı şekilde incelenmemesi.

Yani bir nevi geçiştirme,bu seferlik affetme.

bu işin üst kurulu var ne demek kurumlar zarar görmemeli ??? Mantığa sırarmı, tamam fenerbahçe taraftarı olduğunu dünya alem biliyorda birazda olsa mevkinin verdiği objektifliği göstersen, ya adım gibi eminim şu an fenerbahçe yerinde Galatasaray olsaydı küme düşürülmüştü bile bunu tüm içtenliğim ile söyleyebilirim çünkü TFF nin başındaki adam bana bunları söylettirebiliyor. Ama yok öyle yağma Futbolunda üst kurulları vardır TFF ile iş bitmez UEFA var o da olmazsa FİFA var, he biricik takımın Fenerbahçe için Türk futbolunu yakacaksın ona üzülürüm. Verdiği demece bakın ; " Biz fenerbahçeyi düşürmeyeceğiz ama UEFA isterse ŞL'ye almayabilir" bu nedir ya ???? Yazıklar olsun, topunuzun canı cehenneme ya.

Üst Alt