Aydınlar Herkesi Topa Tuttu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aydınlar Herkesi Topa Tuttu!

Cevap: Küme Düşme Kalkacak mı?

'UEFA'dan bir yaptırım olur mu?' sorusu üzerine ise Aydınlar, "Hayır beklemiyoruz. Biz gerekeni yaparız. Sezon sonu kararımızı vereceğiz dediğimizde UEFA memnun kalmadı ama mutabık kaldık" dedi.

Ajansspor.com

o o zamandı ama :eek: iddianame çıktı dansöz maaaa :eek: uefa seni dinler mi ?tabiki yaptırım uygulayacaklar.sizde devre arası gerekeni yapıcaksınız.​

Bir federasyon başkanı böyle konuşur mu yahu ? Adam kötü gitmeye başlayınca saldırmaya başladılar demiş .Şaka gibi.

Cevap: M.A.A:" Talimat değişmeyecek,bu sözümün altına imzamı atıyorum "

kişisel fikrim şu ki,talimat değişmeyeceğine göre bu ezikler kesin bankasyaya düşecekler,çünkü talimat değişmeyeceğine göre küme düşme de kalkmıyor ve şike-şikeye teşebbüs,teşvik-teşvike teşebbüs.suçları küme değiştirmeyi gerektiriyor hala..

şikecilerin bu saatten sonra küme düşmemesi için tek durum,tffnin fb üstteki eylemlerden hiçbirini gerçekleştirmemiştir kararı olur ki bu ihtimal yüzde 0,1 dir.

Ayrıca gs bu konuda rahat olsun dediğine göre,tff bjk ve tsye herhangi bir ceza vermeyecek,keza verirse bu takımlar men cezasıyla karşılaşırlar..

İmzımı atıyorım dilili olan var mı.

Geldiğinden bu yana ilk defa doğru konuştu M.A.A.

ııfa ığzımıza ıdır o yızdın diğıştırımıyız kısıra bıkmıyın bıylır.

Uefa kulağını çekmiş bunların merak etmesin diyor da eğer toptan ihraç edilip te Avrupa kupalarına gidemezsek o zaman kaçacak delik arasınlar

bu MALIye güven olmaz.benim kendi agzimdan duydunuzmu der sonra :)

uefa ayari vermistir ama yok biz anlastik sezon sonuna falan diye söylüyor.yemezler

Üst Alt