Ayhan Akman: "Bursaspor'a Gelirim"


199801jpg413201192111am.jpgÖnümüzdeki sezon için transfer çalışmalarını hızlandıran Bursaspor, Bursa patentli Galatasaraylı orta saha oyuncusu Ayhan Akman’ı transfer etmek için harekete geçti. Ayhan Bursaspor’a ‘Gelirim’ yanıtını verdiği öğrenildiBursaspor’da transfer çalışmaları hız kazandı. Orta sahada bir türlü aradığı ismi bulamayan Bursaspor, Batalla’nın yalnız kalması nedeniyle rotasını orta saha transferine çekti. Galatasaray’da taraftarların istemediği orta saha oyuncusu Ayhan Akman’ın İnegöl’deki yakın çevresinden alınan bilgiye göre, Bursaspor’a ‘Evet’ dediği ve önümüzdeki sezon Bursaspor forması giyeceği öne sürüldü.

Bursaspor kulübüyle ön görüşme yaptığı belirtilen Ayhan Akman’ın el sıkıştığı ve ‘Kulübümle anlaşın, ben gelmeye hazırım. Zaten taraftar da beni istemiyor. Hiç olmazsa memleketimde oynarım” dediği öğrenildi.

Futbola İnegölspor’da başlayan Ayhan, Gaziantep, Beşiktaş ve Galatasaray takımlarında forma giydi.

34 yaşındaki oyuncunun transferine Bursaspor taraftarları da sıcak bakarken, Ali Tandoğan gibi Ayhan’ın da ikinci baharını Bursaspor’da yaşacağına inanıyor.ÖZEL HABER… BURSASPOR´DA ARANAN KAN AYHAN AKMAN MI?

Mesut DEMİR/BURSADABUGUN.COM
 
Cevap: Ayhan Akman "Bursaspor'a Gelirim"Ah be sözleşmesi bitmese sercan+volkan=Ayhan yapardık:D:DÜstüne eski oyuncuları Sarp'ı falan da verelim..
 
Cevap: Ayhan Akman "Bursaspor'a Gelirim"Bursa patentli Galatasaraylı orta saha oyuncusu Ayhan Akman’ı transfer etmek için harekete geçti. Ayhan Bursaspor’a ‘Gelirim’ yanıtını verdiği öğrenildiPatentini almissiniz, niye baskalarinin kullanmasina izin veriyorsunuz arkadas... Hemen dava açin, geri alin Ayhaninizi...
 
Cevap: Ayhan Akman "Bursaspor'a Gelirim"bursa kafayımı yemiş. aman ben niye düsünüyorum ki defolsun gitsin. bursalılar düsünsün. bursalılar ayhanı sever be kardeşler. beşiktasa okadar hareket yaptı. benimserler onu. ama oynadıktan sonra baya bi söverler:))
 
Cevap: Ayhan Akman: "Bursaspor'a Gelirim"bursanın ayhanı istemesi bizim emreyi istememizden farksızdır.alması demiyorum istemesi diyorum :) olanak yok almasına. 05-06 sezonunda Bursadaki maçı statta izlemiştim. Ayhan belki de kariyerinin en iyi oyununu oynamıştı. Maçı 1-0 alınca hepten dellenen bursa taraftarına son noktayı Ayhan çektiği hareketle koymuştu. Tüm maraton tel örgülere yığıldıydı :) ben de o kadar bursalı arasında içimden pis pis gülüyordum. ama nerden bilirdim ki böyle olacağını
 
Cevap: Ayhan Akman: "Bursaspor'a Gelirim"vay lan bam ayhanıyla mustafası bursa patentli aboww :D sercan ve volkandan vazgeçmek lazım...
 
Cevap: Ayhan Akman: "Bursaspor'a Gelirim"bursanın ayhanı istemesi bizim emreyi istememizden farksızdır.alması demiyorum istemesi diyorum :) olanak yok almasına. 05-06 sezonunda Bursadaki maçı statta izlemiştim. Ayhan belki de kariyerinin en iyi oyununu oynamıştı. Maçı 1-0 alınca hepten dellenen bursa taraftarına son noktayı Ayhan çektiği hareketle koymuştu. Tüm maraton tel örgülere yığıldıydı :) ben de o kadar bursalı arasında içimden pis pis gülüyordum. ama nerden bilirdim ki böyle olacağınıAyhan o sezon Xaviydi. Haklısın, Texas nefret eder Ayhan'dan.
 
Üst Alt