Ayhan Islıklandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ayhan Islıklandı

İçinde bulunduğumuz sezon içerisinde kötü günler yaşayan Galatasaray bir türlü istediği oyunu oynayamaması ve istediği sonuçları alamaması taraftarı iyice hüzne boğdu.

Ziraat Türkiye Kupası rövanş maçında oyuncu değişikliği sırasında Ayhan oyundan alınırken taraftarın ıslıklı tepkisiyle karşılaştı. Ayhan ise duruma üzüldüğü görülsede taraftara formasını göstererek armasını öptü.Bu hareket bazı taraftarları yumuşatmaya yetsede büyük çoğunluk ıslıklamaya devam etti.

GSC Haber

Cevap: Ayhan Islıklandı

Barış'ı ıslıklayabilirsin , mustafa sarp'ı yahut serkan kurtuluş'u ama yıllarca galatasaraya emek vermiş adam yokluğunda sol açıkta oynamış terinin son damlasına kadar forma için mücadele etmiş bir adamı ıslıklar ağlatırsan işte bu günlere düşersin sonra 96-2000 ruhu der der durursun ..

gerçi hasan şaş'ıda ıslıkladı bu taraftar bülenti'de şaşırmadım ...

bi bjk bi fb bi bursa taraftarı kadar tribünlerde baskı kuramayan iki üç klasik tezahürattan başka birşey bilmeyen tiyatro taraftarı kendi futbolcusunu ıslıklasın helal olsun ne diyelim ...

ha ayhan çok yetenekli bir futbolcu mu ? kesinlikle hayır orası ayrı ...

Ulan BAM diyorsunuz.Barış Mustafa kötü.Cana geliyor b.k gibi oynuyor Mustafa kötü ondan.

Elano geliyo b.k gibi oynuyor Barış'tan Mustafa'dan.

Misimovic öyle.

Ayhan kötü oynayınca öyle demiyorsunuz.Yabancı hayranları sizi.

Ulan Ayhan dediğiniz adam Mustafa'dan kat kat iyidir.Formsuz halidir bu Ayhan'ın.Islıklanacak o kadar adam varken Ayhan'ı ıslıklayanlara selam olsun.

türbünler bom boştu keşke doldurabilseydik. kötü oynuyoruz maç kazanmıyoruz olabilir ama türbünde olamıyoruz

Hiç şaşırmadım!!!

Roma'ya gol atarken aslan Ayhan, 16 dakikadan sonra gelen şampiyonlukta hem sol açık hem orta saha 2 kişilik oynarken kaplan Ayhan, yaşlanıp azıcık güçten düşünce ıslıklanan Ayhan. Bravo size bravo helal olsun...

Armayı öpüp de susturdu ya sizi içimin yağları eridi...

Asıl ıslıklar Yekta varken formsuz Ayhan'ı ilk 11'e koyan kişiyedir.

Dışarda seyirci var mı ?

ayhan1.jpg

ayhani isliklamak yakismadi bizim taraftara, ama ayhan guzel bi cevap verdi armayi operek, adam elinden geleni yapiyor, ama elinden bu kadar geliyor, uzuldum

sonuna kadar haketti bu ıslığı... 3-4 yıldır bizi kahretmekten başka hiç bi faydası olmadı bize... sarp balta barış şanslıymışki bu maçta yoktular yoksa onlarda ıslıklanırdı

Az bile yapıldı dua etsin sadece ıslıklandı...

Anlamıyorum agzınıza geleni söleyin adama BAM deyin git diyin biz ıslıklayınca sorun olsun... Daha devam edecek herkes görecek....

Az bile yapıldı dua etsin sadece ıslıklandı...

Anlamıyorum agzınıza geleni söleyin adama BAM deyin git diyin biz ıslıklayınca sorun olsun... Daha devam edecek herkes görecek....

Ikisi arasindaki farki anlamak zor olmasa gerek. Forumda istedigini yaz, istersen o uc harfin sonuna -cik da ekle. Ama maca gidersen Galatasaray formasini giyen adami ortada birsey yokken 50. dakikada top ayagina gelince isliklayamazsin.

Bitti gitti

Ikisi arasindaki farki anlamak zor olmasa gerek. Forumda istedigini yaz, istersen o uc harfin sonuna -cik da ekle. Ama maca gidersen Galatasaray formasini giyen adami ortada birsey yokken 50. dakikada top ayagina gelince isliklayamazsin.

Bitti gitti

Orta da bişey yokken mi ? kaptırdığı toplar kestiği atakları görmedin galiba ben bu soğukta maça gidecem ve bir kişi yüzünden takım birden top kaybedecek benden gülmemi mi bekliyorsun ? heleki son tutunacağım dakı kıracak...

Üst Alt