Aykut Kocaman: "Başakşehir ve Beşiktaş'ı kollayan bir düzen var!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu konuyla ilgili çok uzun bir yazı yazmıştım ama allah bilir nerede.

Özetle bu adamlar kısa vadede bize başarı veriyor olabilir ama uzun vadede Türk futboluna zarar veriyorlar. Bir sürü örnek vermiştim. En güncel örneği vereyim: Yabancı sınırı tartışmasının fitilini bunlar yaktı. Geldiğimiz sonuç ortada. Medya manipülasyonları bile nefret için yeterli.
Yanlış bakıyorsun fitili bu ülkede dişlilerin içindeki bireyler atmaz birileri ona attırır. O yüzdendirki bugün söylediği fikirlerin yarın tersini söylerler.

Aziz Yıldırım gönderilemiyor bu arada bu da işin diğer yönü.

Çok şey biliyordur muhtemelen.

Ya da birilerine farklı platformlarda faydası vardır.

Dışarıdan gördüğümüz dünyanın iç yüzünde dönen mevzular çok farklı ama ondan emin olabilirsin.

Anlıyorum ama çok ütopik düşünüyorsun. Böyle düşünmen de normal çünkü her olayda mutlaka görünmeyen, derin konular ortaya çıkıyor. Ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Aziz Yıldırım'ın gitmemesinin sebebi Fenerbahçe'nin iç dinamikleridir. Ben sanmıyorum ki "gitmesini istemiyorlar" mevzusunun olduğunu. Yıllardır karşısına güçlü birileri çıkmadı. Bu sene Ali Koç geliyor. Ama ona da çok basit önlem alıyor Aziz Yıldırım! Fenerbahçe'ye bol bol üye alarak! İşe yarayacak mı yetecek mi göreceğiz.

Aziz Yıldırım'ın gönderilememesinin sebebini ne olarak görüyorsun?

Benzer durumu Melih Peker ile yaşadım..Kendisi bilindiği üzere bir hekim benimde, [SUP]küçük[/SUP] bir problemim vardı.. Tedavi için kendisine başvurdum..

Benim durumumda olan arkadaşlar bilirler, tıbbında çaresiz kaldığı noktalar olabiliyor.. Neyse doktorum bana çok geç kaldığımı, artık tedavi edemeyeceğini söyledi.

Konu kapandı mı? Hayır şuan tüm sırrıma ortak ve kendisiyle aynı forumda takılıyoruz..

İsmini her gördüğümde yüzüm kızarır :( Onunda bana acıyarak baktığına eminim :moody:

Neyse ortada çok sır varsa ilişkiler asla kopamıyor..

Benzer durumu Melih Peker ile yaşadım..Kendisi bilindiği üzere bir hekim benimde, [SUP]küçük[/SUP] bir problemim vardı.. Tedavi için kendisine başvurdum..

Benim durumumda olan arkadaşlar bilirler, tıbbında çaresiz kaldığı noktalar olabiliyor.. Neyse doktorum bana çok geç kaldığımı, artık tedavi edemeyeceğini söyledi.

Konu kapandı mı? Hayır şuan tüm sırrıma ortak ve kendisiyle aynı forumda takılıyoruz..

İsmini her gördüğümde yüzüm kızarır :( Onunda bana acıyarak baktığına eminim :moody:

Az önce Keramettin Bey'e verdiğim cevapta da yazdım. O kadar da değil.

Melih Gökçek bile gitti Doruk. Ondaki sır kimsede yoktur.

Anlıyorum ama çok ütopik düşünüyorsun. Böyle düşünmen de normal çünkü her olayda mutlaka görünmeyen, derin konular ortaya çıkıyor. Ama ben hiç öyle düşünmüyorum. Aziz Yıldırım'ın gitmemesinin sebebi Fenerbahçe'nin iç dinamikleridir. Ben sanmıyorum ki "gitmesini istemiyorlar" mevzusunun olduğunu. Yıllardır karşısına güçlü birileri çıkmadı. Bu sene Ali Koç geliyor. Ama ona da çok basit önlem alıyor Aziz Yıldırım! Fenerbahçe'ye bol bol üye alarak! İşe yarayacak mı yetecek mi göreceğiz.
İnan ütopik değil bazıları bildiğim şeyler bazıları varsayım. İçerde dönen hesaplar farklı.

Sadettin Saran Azizden çok daha büyük adamdır Mehmet Ali Aydınlar da öyle ki Ali Koç da var. Neye göre büyüktür bunlar? Daha çok paraları vardır ancak Aziz'in durumu farklı, herkese bu kadar sallayabilen bir adamı bunca yıl kimse o koltukta oturtamazdı.

İyiki oturdu ama Sadettin Saran falan gelse şu an bambaşka bir noktada olurlardı.

Benzer durumu @Melih Peker ile yaşadım..Kendisi bilindiği üzere bir hekim benimde, [SUP]küçük[/SUP] bir problemim vardı.. Tedavi için kendisine başvurdum..

Doruk halka mal olmuş bir insan , bence böyle popüler ve göz önünde bir renkdaşımız konu olunca hasta namahremiyeti göz ardı edilebilir.

Kendisinin de bu rahatsızlığını artık saklama gereği olmadığını düşündüğünü biliyorum.

Diphallus nadir bir hastalık olsa da sosyal hayatında kendisine başka kapıları açabilir.

İnan ütopik değil bazıları bildiğim şeyler bazıları varsayım. İçerde dönen hesaplar farklı.

Sadettin Saran Azizden çok daha büyük adamdır Mehmet Ali Aydınlar da öyle ki Ali Koç da var. Neye göre büyüktür bunlar? Daha çok paraları vardır ancak Aziz'in durumu farklı, herkese bu kadar sallayabilen bir adamı bunca yıl kimse o koltukta oturtamazdı.

İyiki oturdu ama Sadettin Saran falan gelse şu an bambaşka bir noktada olurlardı.

Kurulla ilgili, Fenerbahçe ile ilgili konularsa bir şey diyemem. Olabilir. Ben siyasi kanat gitmesini istemiyor şeklinde anlamıştım.

Bir çoğunuz kızabilirsiniz ama keşke Saadettin Saran olsaydı evet. Keşke Ali Koç gelse. Rakibimiz edepli, rakibimiz büyük olursa biz de büyürüz. Ben çok sıkıldım aptalca tartışmalardan. Biz birbirilerimizle uğraşmaktan tek arpa yolu yol alamıyoruz. Üç sene Harika bir sezon geçirdik sonrasında ne hale getirdiler bizi hepimiz gördük. Yanlış anlaşılmasın kolkola pollyannacılık oynayalım demiyorum ama mücadele ve tartışma sportif rekabetten olsun. Şimdi Fenerbahçe’nin yaptığı gibi başarısızlığı saldırganlık yaparak örtbas etme saçmalıklarıyla uğraşmayalım.

Doruk halka mal olmuş bir insan , bence böyle popüler ve göz önünde bir renkdaşımız konu olunca hasta namahremiyeti göz ardı edilebilir.

Kendisinin de bu rahatsızlığını artık saklama gereği olmadığını düşündüğünü biliyorum.

Diphallus nadir bir hastalık olsa da sosyal hayatında kendisine başka kapıları açabilir.
Hangisiyle işeme eylemi gerçekleşiyor bu durumda, o an mı karar veriyor hasta hangisi olacağına?

bevliyeciler genelde bir elleriyle penisi tutup diğer elleriyle testis kontrolü yapıyorlar,bu durumda nasıl yapıyorlar kontrolü diye merak etmişimdir hep.muayene sırasında sizde girdiniz mi yanında ya da sizde bi el attınız mı olaya tohtorum yardım babında

Hangisiyle işeme eylemi gerçekleşiyor bu durumda, o an mı karar veriyor hasta hangisi olacağına?
ikisinden de işeyebilir yada cum olabilir.Bu tamamen iki pnsin de idrar kanalı içerip içermediğine göçre değişir.Çok fazla varyasyonu vardır.Bir ara redditte eleman konu açmış ve binlerce soru gelmişti , adamın çok renkli bir sex hayatı vardı.

doruk da eminim renkli kişiliğine biraz da bu sendroma borçlu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

bevliyeciler genelde bir elleriyle penisi tutup diğer elleriyle testis kontrolü yapıyorlar,bu durumda nasıl yapıyorlar kontrolü diye merak etmişimdir hep.muayene sırasında sizde girdiniz mi yanında ya da sizde bi el attınız mı olaya tohtorum yardım babında
ben kızılcık sopasi kullanıyorum , uzaktan

ikisinden de işeyebilir yada cum olabilir.Bu tamamen iki pnsin de idrar kanalı içerip içermediğine göçre değişir.Çok fazla varyasyonu vardır.Bir ara redditte eleman konu açmış ve binlerce soru gelmişti , adamın çok renkli bir sex hayatı vardı.

doruk da eminim renkli kişiliğine biraz da bu sendroma borçlu.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

ben kızılcık sopasi kullanıyorum , uzaktan
Peki malum kan pompalanması oluyor iki tarafa da aynı miktarda mı gidiyor yoksa dış etkilere bağlı olarak seçim yaptırılabiliyor mu?

Keza aktif olarak kullanılandan değilde diğerinden basınçlı çıkış hareketleri oluşabiliyor mu?

Doruk Bey bu tip konuları açıklığa kavuşturursa bilgilenmiş olur insanlar.

Üst Alt