Aykut Kocaman: "Başakşehir ve Beşiktaş'ı kollayan bir düzen var!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Peki malum kan pompalanması oluyor iki tarafa da aynı miktarda mı gidiyor yoksa dış etkilere bağlı olarak seçim yaptırılabiliyor mu?

Keza aktif olarak kullanılandan değilde diğerinden basınçlı çıkış hareketleri oluşabiliyor mu?

Doruk Bey bu tip konuları açıklığa kavuşturursa bilgilenmiş olur insanlar.

Melih bey işin tıbbi boyutunu daha iyi özetler ama ebatları aynı değil. Bir tanesi diğerine göre 0,40 cm daha uzun, bende her işimde onu kullanıyorum.. Benim gibi küçük boylu insanlar için 0,40 lik fark gerçekten olmazsa olmazdır...

Diğer küçük olanı ise balıkçı düğümüyle bağlıyorum. Bu sayede kan pompalama işinde daha iyi randıman alıyorum..

En kötüsü idrar salınımından oluyor.. Küçük dorukları o an kontrol etmesi imkansız bir hal alıyor :(

Lafım sana değildi Keramettin Bey. Doktor bey ile Sertan Bey’in muhabbetine dikkat çekmiştim.

Etiketleme mevzusunda asıl ben üzüldüm 10 gündür uygulamaya bildirim gelmiyor diyorum tek bir Allah’ın admini cevap vermedi :D

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

futbolda ki testosteron yüksekliği bazen burada yazılarımızı da etkiliyor

rahatsız mı oldunuz Mustafa Sevim Hazretleri,östrojeni mi tercih ederdiniz

Peki malum kan pompalanması oluyor iki tarafa da aynı miktarda mı gidiyor yoksa dış etkilere bağlı olarak seçim yaptırılabiliyor mu?

Keza aktif olarak kullanılandan değilde diğerinden basınçlı çıkış hareketleri oluşabiliyor mu?

Doruk Bey bu tip konuları açıklığa kavuşturursa bilgilenmiş olur insanlar.
valla vakaya göre değişir ama doruk kendi vücudu ile ilgili bilgi verse daha etik olur diye düşünüyorum.

redditte merak uyandıran sohbetin linkini de paylaşıyorum : reddit.com: over 18?

dogru demiş.Galatasaray'ın derbi basına 1 penaltısı verilmiyo,fener maçıında 2 tane calınmadı.ve ayrıca her önemli maçta dogranıyoruz.trabzon macı feghouli olayı,basaksehirin bize attıgı ilk 2 gol.daha dün konya macında 2 penaltımız verilmedi.say say bitmiyo rezillikler .....30 tane sırf aleyhimize hata sayarım.

Tamam neden böyle agliyor anlasildi. Sike ya da algi operasyonu baslamasi gerekiyordu

o maçlarda 1 puan için kollanmaları işimize yarar.neticede bjk gecen sezon hakemlerle sampiyon oldu.daha gecen antalya macında da kollanıldılar.ardından gençlerbirliği macında genclerin penaltısı verilmedi.basaksehir her ne kadar iyi takım olsa da bize 5 şutta attıgı 5 golün 2 si hakem hediyesi.

Son düzenleme:
Üst Alt