Aykut Kocaman: "Beşiktaş özgüveni yüksek ve bir tarafları kalkmış bir takım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Beşiktaş özgüveni yüksek ve bir tarafları kalkmış bir takım"

Aykut Kocaman: "İyi bir rüzgar yakalamak için önemli maçtı. Çok istiyorduk ve başardık."
Aykut Kocaman: "İki takım için de hatalı kararlar oldu. Bizim tarafımıza daha fazla hatalar oldu."
Aykut Kocaman: "Maç içinde de birkaç bir şey var. Rakip kırmızı gördü, sonra biz gördük."
Aykut Kocaman: "Her şey bizim için sezon başındaki gibi paralel gitti. Aksilikler yine çok fazla oldu."
Aykut Kocaman: "Şenol Hoca bir şeyler söyledi ama ne dediğini anlamadım. Ben rakip teknik direktöre bakmam.Göz göze geldik, bir şeyler dedi"
Aykut Kocaman: "Beşiktaş'ın özgüveni yüksek, başka bir kelime daha var ama söylemek istemiyorum."
Aykut Kocaman: "Hakem kararları maçın sonucunda belirleyici oldu"
Aykut Kocaman: "Fenerbahçe adına hataların biraz daha fazla olduğunu söylemem gerekiyor"

Aykut fuck off bro. Tam bir şikeci malsın. Açıklamanada sanada. Fikoya Çakma filozofa laf sallayıp aynı şeyi yapıyorlar.

Sir Aykut Kocaman
:005: :005: :005:

1908037b7232a42468d13b6eb2867a58.jpg

Aykut Kocaman: "İyi bir rüzgar yakalamak için önemli maçtı. Çok istiyorduk ve başardık."
Aykut Kocaman: "İki takım için de hatalı kararlar oldu. Bizim tarafımıza daha fazla hatalar oldu."
Aykut Kocaman: "Maç içinde de birkaç bir şey var. Rakip kırmızı gördü, sonra biz gördük."
Aykut Kocaman: "Her şey bizim için sezon başındaki gibi paralel gitti. Aksilikler yine çok fazla oldu."
Aykut Kocaman: "Şenol Hoca bir şeyler söyledi ama ne dediğini anlamadım. Ben rakip teknik direktöre bakmam.Göz göze geldik, bir şeyler dedi"
Aykut Kocaman: "Beşiktaş'ın özgüveni yüksek, başka bir kelime daha var ama söylemek istemiyorum."
Aykut Kocaman: "Hakem kararları maçın sonucunda belirleyici oldu"
Aykut Kocaman: "Fenerbahçe adına hataların biraz daha fazla olduğunu söylemem gerekiyor"
bunların hepsini A.K. mı soyleymiş

Alın bunu içeri.

"bir tarafları kalkmış bir takım" sözcük grubunu kullandı mı gerçekten?Başka yerde geçmiyor böyle

Üst Alt