Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"


Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan, ligde puan farkını açan G.Saraya gönderme!Eskişehirspor yenilgisiyle bir anda Galatasaray'ın 9 puan gerisinde kalan Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman, bozulan moralleri düzeltme çabası içinde. Kocaman, dünkü antrenmanda futbolcularıyla yaptığı toplantıda, "Kendimize gelir, gerçek futbolumuzu oynamaya başlarsak farkı indiririz" dedi.SİZLER DE İNANINSarı-lacivertli hoca, "Play-off'a kadar önümüzde 6 maç var. 4'ü evimizde, 1'i Ankaragücü ile olmak üzere 2'si deplasman maçımız var. G.Saray'la ise Kadıköy'de oynayacağız. Rakip biraz erken seviniyor. Kalan 6 maçı da kazanırsak play-off'ta fark 3'e inmiş olur. Herkes kendini kalan maçlara daha iyi hazırlamalı.Artık hata yapmamalıyız" ifadesini kullandı.MİLLİYET
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'dan, ligde puan farkını açan G.Saraya gönderme!Böyle şeylere takmam ama çok dikkatimi çekti Fenerbahçe teknik vs vs G.saraya :)Milliyet :)
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"playoff'ta daha kolay sike yapabilirsiniz raad olun
thumbsupz.gif
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"Doğru söylemiş.

Daha play-off'u görmeden paçaları sıvadık.

Aynı disiplinle devam edelim, sonunda daha çok sevinelim..
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"adam haklı beyler tüm şikeciler play off ta olurlarsa şansları yukseliyor.fb -sivas-gençler
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"Öğrenmiş Ay hoca bu işi borumu 3 kere kursaklarında patladı sevinçleri :)
 
Cevap: Aykut Kocaman: "G.Saraylılar erken seviniyor"Adam haklı beyler, erken seviniyoruz doğru söylüyor ama eksik söylemiş, sonunda da sevinicez.Ayrıca bundan sana ne lan Teknik Direktör süprüntüsü.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt