Aykut Kocaman: "Gelecek sezon transfersiz bu kadro 80 puanlar civarında alır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Gelecek sezon transfersiz bu kadro 80 puanlar civarında alır"

Uza

Ddfo4T1V0AA59t3

bu gerzegi cok da hafife alip basimiza bela etmeyin
ilk haftalarda ayi toplari artistik tutacam diye garip goller yemesek simdi #burada kalmistik t shirtli itleri sokaklarda goruyor olacaktik
kanatlari atif ve dirar olan takima iyi bile top oynatti diyeblirim
hucum futbolu etc bunlar bos isler herif deplasmanda ligi supurmus biz tokat ustune tokat yemisiz
nefret ediyorum i-tordan orasi ayri ama bu kadar da les muamelesi yapilmasi dogru degil bana kalirsa

ilk haftalarda ayi toplari artistik tutacam diye garip goller yemesek simdi #burada kalmistik t shirtli itleri sokaklarda goruyor olacaktik
hucum futbolu etc bunlar bos isler herif deplasmanda ligi supurmus biz tokat ustune tokat yemisiz
nefret ediyorum i-tordan orasi ayri ama bu kadar da les muamelesi yapilmasi dogru degil bana kalirsa
işte futboldan anlayan bir gsc üyesi

Şike ve teşvik ile alır haklı.

Son 8 maçları incelemeye alınsa, türlü sıkıntılar çıkar.

Kasımpaşa, Sivasspor ve Bursaspor maçları büyük sıkıntı.

İlk hafta Göztepe maçı, sonra Trabzonspor ve daha sonra Başakşehir. Volkan şu maçlarda batırmasa, fazladan 5-6 puanları daha olurdu kuşkusuz. Ayrıca herkes kabız top oynatıyor diyor da ligin en çok gol atan takımı neticede Fenerbahçe. Toplam 78 gol atmışlar. Adamın elinde Dirar ve Atıf var, bu leş heriflerle 100 gol mü atacaklardı ? Ligin en az mağlup olan takımı da Fenerbahçe bu arada. Bence bu kadroyla, şu tablo başarı sayılır. Edebi dostumuz, ezeli rakibimizi tebrik etmek düşer bize de.

Yazilanda bir paradoks var , oyunculari bu kadar gomup aykut bunlari iyi oynatiyora katilmiyorum

Fb nin oyunu bence 3-4 uncu olacak seviyede , 2 incilik buyuk mukafat oldu , bir de bu oyunca sampiyonluk resmen futbola hakaret olurdu

Besiktas ve Gs da fb gibi bir oyun anlayisi benimsese , o zaman hakettiler derdim ama fb nin bu oyunu ne tribune seyirci ceker , ne de futbolun guzelliklerini tattirir

Bugun hic bir fenerli Gs haketmedi de biz hakettik diyemez

2006 da onca hakem hatasi her sey lehlerineydi fakat yine de biz hakettik diyebilecekleri bir oyun vardi herkesin sapka cikardigi , bizi 2 kez yenmis birinde paspas yapmislardi

Bu sene fb nin ne duzgun bir maci var ne de oyunu guzellestirme cabasi

Ayrica biz sadece gomis e yuklenirken , turkiyede cok is yaptigini defalarca kanitlamis fernando ve bence cok faydali bir santrfor olan jansenleri vardi , gerci janssen sakatti uzun sure , arti van persie gibi bir oyuncuyu , emenikeyi , sow u gonderdiler , real madrid patentli soldado da kadrolarinda

Bu mu kotu hucum hatti ? Defanslarindaki skrtel ve roman ve neto , bizdeki maicon denayer serdar dan asiri farkli degiller , bu 6 adam da coo guvenilir saglam adamlar degiller

E biz fegouli ile belhanda yatiyor diyoruz adamlar her mac 11 de , mehmet topal ile josef in sizce belhanda ve fegouliden isim olarak geride olmasi disinda eksigi var mi

Tartismasiz haksiz rekabet olan tek yerimiz kale , o da zaten sadece fb ye degil herkese karsi bir psikolojik ustunlugumuz

Daha faydalanilamayan ozan lara , valbuena lara ve ekicilere girmiyorum bile

Aykut 30 puan kaybetti , ona takilmiyorum ama esas aldigi 72 puani ne sekilde aldigina bakinca bence hic bir sey haketmedi

Bu ligin ilk 2 si Gs ile bjk olmali , fb ile basaksehir de 3-4 olmaliydi , tek iyi gibi oynadiklari macta 2 li averaji elde edince onun ekmegini yediler ikinci olarak

Basaksehir de enayiligine doymasin sivas macindaki

Bu adam tam kaz kafalı. Son 8 maçı kazanmışsın doğru ama rakipler hep lay lay lom oynamış hiçbirinin ciddi iddası kalmamış, birtek düşen osmanlıyı evşnde yenmişsn. Tek ciddi maç kupamaçı akhisara kaybetmişsn. İddaa ediyorm son8 maçta rakiplerin ciddi iddası olsa en az 3-4 maç daha puan kaybederdi. Bu süreçte biz napmışız, bjk, ts ve başakı yenmişiz. Küme düşme hattındaki alanya, akhisarı deplasmanda yenmişiz. Böyle yumoş oynayan rakipleri yenip bi halt zannedip seneye başlasınlar görsünler günleri.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sikeyle 2. oldu hala konuşuyor dingil

birileri el atmasa sen sittin sene bırak 2.ligi, kümede kalamazsin

konya'yi da iyi biliriz biz

Ne diyon?

Neredeydin izahat ver?

@Keramettin TANRIVERDİ senin için Mevlüt okuttu , lokma dağıttı..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt