Aykut Kocaman Giderse Kim Gelir? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman Giderse Kim Gelir?

Cevap: Aykut Kocaman Giderse Kim Gelir?

Unutmayın dibe vurduktan sonra sıçraması çok kolay olur, bu lafı konfiçyus demiş, boşuna demez o adam..

Şimdi ilk galibiyetin ardından çok sıkı şekilde geleceklerdir..

Bizim çok sıkı tutmamız gerek, hep aynı ciddiyetle devam etmeliyiz..

Göreceksiniz, aykutla beraber seri galibiyetler almaya başladıklarında, tekrar puan hesapları yapmaya, şurda biz yeneriz onlar takılır demeye devam edeceğiz..

Korkuyorum ben aykuttan ne yalan söyleyeyim..

:ka21:

insallah aziz yıldırımda senın gibi düşünüyordur :D

Unutmayın dibe vurduktan sonra sıçraması çok kolay olur, bu lafı konfiçyus demiş, boşuna demez o adam..

Şimdi ilk galibiyetin ardından çok sıkı şekilde geleceklerdir..

Bizim çok sıkı tutmamız gerek, hep aynı ciddiyetle devam etmeliyiz..

Göreceksiniz, aykutla beraber seri galibiyetler almaya başladıklarında, tekrar puan hesapları yapmaya, şurda biz yeneriz onlar takılır demeye devam edeceğiz..

Korkuyorum ben aykuttan ne yalan söyleyeyim..

:ka21:

Aykut'un sansi 5 mac seyircisiz cezalari.. yoksa coktan gitmisti..

yürüyüş yapalım aykut gitmesin diye, hatta heykelini dikelim. ona ihtiyacımız var başta gs olmak üzere 16 türk takımının :)

giderse de yerine Ziya Şengül gelsin, yardımcısı da Selim Soydan olsun :)

Aziz iyi bilir bu işleri. Yine fener taraftarının gazını almak için yabancı bir td getirir.

Rıdvan' ı getirsinler. Bakalım ekranların karşısında çıkıp konuşmak kadar kolaymıymış. Onun da havasını bir alalım mümkünse :)

Yav ben bu angut kocamalin durumuna cok üzülüyorum renkdaslar. Yazik günah degil mi bu zat"a? Tek sucu kusbeyinli olmasi...

neyse madem kardes kuslar sahip cikmiyor Bari BIZ cikalim, bir sonraki macta hepimiz KOCAMAN ANGUTUZ diye bagiralim! Allah eksik etmesin basimizdan

Valla kim gelirse gelsin bi Fatih Terim etkisi yapamaz :) Hic umrumda degil. Insallah da yollamazlar :)

Üst Alt