Aykut Kocaman: "Gücü olan sahada yensin" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Gücü olan sahada yensin"

Cevap: Aykut Kocaman: "Gücü olan sahada yensin"

Sen değil miydin 2005 yılında konyaspor'un başındayken fener'e yenildiğinizde "Böyle kararların alındığı bir ülkede futbol adamı olmanın da futbolla ilgilenmenin de hiçbir anlamı kalmamıştır. Görevimden istifa edip, futbol hayatımı da noktalamak istiyorum" diyen DÖNEK herif.

Gücünüz yokmuşki şike yapmışsınız, gücünüz olsa sahada yenerdiniz masabaşında değil.

Defol Aykut !

Hukuktan 1 gr anladığın yok kahve ağzı yapmışın yine...Hem suçlu hem güçlü,doğan görünümlü şahin kılıklı herif !

sen rakiplerini sahada mı yendin de konuşuyon lan utanmaz şerefsiz Aykut oh ulan rahatladım

O kadar gücün vardı da niye en dandik maçta bile şike yaptınız angut?

Masa başında oynana maçlarda saha içinde nasıl yensinler. Hepsinden önec sen Konya'dan neden istifa ettin onu açıkla!

sen önce sözünün eri ol,ondan sonra adamım diye konuş,,,söke söke o şampiyonluğu alacaklar elinizden..

Sen sahadasın ama başkanın kiminle ne pazarlıkta haberin varmı şikebahçenin t trektör bozuntusu.Şike ile bir yere gelen bu densiz kocamal başkanın nerde diye sordularmı sana.Aslında bu herifinde koğuşta olması gerekiyordu.Bunun başkanından farkı yok.Dışarda başkanı içerde bu kocamal şikeye çirkeflikle işi götürüyor.Bunlara birde MAA eklendi bu sene.Belkide iddialı konuşmasının sebebide MAA dır evet evet maaaya güveniyo,başkan içerde ama mamız var o bize yeter diyo aklınca

Kendilerini aklandı diye görüyorlar yazık.Biraz düşünse kimin saha içinde kimin saha dışında oynadığını anlayacak ama işte Fenerbahçe'li olmak için ilk kural düşünmemek...

güclü olan sikesiz sampion olsun, ulan Aykut, bir mac degil kirk mac sike yapmisiniz hala konusuyorsun......ne yüsüz bir herifmisin....

ceza almamak için yazmıyorum , ama hani şike kelimesiyle ilgili bi deyim vardı , .... .... yeneriz aykutum :lol:

Daha dün maçlarımızı Galatasaraylılar izleyip karar versin diye ağlamıyor muydu bu. Federasyon kararından sonra hemen bir yerleri kalkmış.

evet aykut, evet dogru söyliyorsun, gücü olan sahada kazansin, sike ile degil.

utanmaz rezil herifler sizi, Allah belanizi versin sikeci herifler

Üst Alt