Aykut Kocaman l 2 Oyuncuya Önlem Alacağız | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman l 2 Oyuncuya Önlem Alacağız

Galatasaray derbisi öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Aykut Kocaman

Galatasaray'da önlem alacağı oyuncuların olup olmayacağı sorusu üzerine Kocaman, "Galatasaray'ın kadrosu konusunda 7-8 oyuncusunu hesap edebiliyorum ama 2-3 oyuncusu konusunda tahminim yok. Benim düşündüğüm kadroda 2 oyuncu var ki bize tehdit oluşturabilecek oyuncular. Onlara önlem alacağız" yanıtını verdi.

Futbolcuların isimlerini vermeyen Kocaman, "Tahmin edilen oyuncular" demekle yetindi.

Ntvspor

Cevap: Aykut Kocaman l 2 Oyuncuya Önlem Alacağız

İLK MAÇTAKİ PENALTI BEKLENTİSİ

Galatasaray ile ligin ilk yarısında oynadıkları maçın beklentilerin ötesinde cereyan ettiğini anlatan Kocaman, sözlerini şöyle sürdürdü:"O maçta Galatasaray'n yeni antrenör getirmesinden ziyade, bizim tarafımıza bakmak lazım. Sahaya çıkardığım takım, o günün duygusal atmosferine uygun bir takımdı. Sağda Stoch, önde Alex, Niang, merkezde Emre ve Mehme'i biraz daha sert, topun arkasına daha fazla geçen bir hale getirseydim o maç farklı olabilirdi. O maçla ilgili bir fotoğrafı duvarıma astım. Çok net bir penaltı vardı. Anormal net bir penaltı vardı. Futbol hayatımda gördüğüm en bariz fauldü (Sabri'nin ceza alanı içinde Dia ile girdiği ikili mücadele). Bir futbolcunun iki ayağı futbolcunun omuzları üstündeyse bu net fauldür. Bu fotoğraf duvarıma duruyor hala bakarım."

Açıklamanın devamı.

Salih konu dağılmasın diye devamını koymadım.Hangi oyuncu olabilir onu konuşalım falan diye düşündüm.

Galatasaray ile ligin ilk yarısında oynadıkları maçın beklentilerin ötesinde cereyan ettiğini anlatan Kocaman, sözlerini şöyle sürdürdü:"O maçta Galatasaray'n yeni antrenör getirmesinden ziyade, bizim tarafımıza bakmak lazım. Sahaya çıkardığım takım, o günün duygusal atmosferine uygun bir takımdı. Sağda Stoch, önde Alex, Niang, merkezde Emre ve Mehme'i biraz daha sert, topun arkasına daha fazla geçen bir hale getirseydim o maç farklı olabilirdi. O maçla ilgili bir fotoğrafı duvarıma astım. Çok net bir penaltı vardı. Anormal net bir penaltı vardı. Futbol hayatımda gördüğüm en bariz fauldü (Sabri'nin ceza alanı içinde Dia ile girdiği ikili mücadele). Bir futbolcunun iki ayağı futbolcunun omuzları üstündeyse bu net fauldür. Bu fotoğraf duvarıma duruyor hala bakarım."

Açıklamanın devamı.

Şaka?

bu iki oyuncu mustafa sarp ve barıştır bence. oyunda olduklarında fenerin maçı kazanması garanti

Hagi Pinoyu oynatmaz Elde kalır 1 oyuncu,Hagiden böyle bir hata bekliyorum.

Belki Ardada olabilir..Arda çok oynamak istiyormuş..

Açıklamanın devamı.

Vuu zenci fantazi :D

Pino, Kewell, Baros üçlüsünün aynı anda muhakkak olarak sahada olması lazım. Arda'nın yedek olarak başlaması daha hayırlı olur.

Şimdi bu üç oyuncu da sahada olursa üçüne de önlem alır bu Kodaman.

Üst Alt