Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"


Aykut Kocaman, farklı Gençlerbirliği galibiyeti sonrası iddialı açıklamalarda bulundu. "Bu galibiyetle ligin tartışmasız favorisi olduğumuzu gösterdik" diyen Kocaman, 2 gol atan Stoch'a da övgüler yağdırdı.

Ulan hırbo adama sorarlar deplasmanda galibiyetin varmı 2.yarı diye.Ne kadar salak bir adamdır bu.Gecen hafta ağlıyordu bir anda barca sandı kendini satılmıs macı aldı diye.9 puan fark koyduk yetmedi kaykuta daha.Alımı çok kuvvetliymiş.
 
Cevap: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"Tartışmasız favori ne la? Kimse zaten tartışmıyor sizin favori olup olmadığınızı.
 
Lan aykut. Yanar doneer aykut. Gecen hafta bu takim deplasmanda hocasiz daha cok puan alirdi diyen sen degilmiydin.satilmis macta 6 gol atip boyle moral buluyorlar. Bank asyanin tartismasiz favorisisiniz.Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"gaz veriyo futbolcularına bu lafı inanarak söylediğini sanmıyorum.
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"bay ''ciddi'' çok ciddi bir açıklama daha yapmış senin ben saç şeklini.
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz""Ligin tartışmasız favorisiyiz"neye göre ? kime göre ?Es-es maçı sonrası ağlıyordun. 6 gol görünce coştun. hayırdır noldu aykutum :)Yine her zamanki saçma sapan aykut yorumlarından biri olmuş :ka21:
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"Şu zorlu sivas maçını bi atlatalım bakalım favori kimmiş ne değilmiiş :)

Fener kadıköyde iki sene yenilmiyormuş.2 hafta sonra görecez bakalım :happynew:
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"Bu şerefsizlerin müneccim ile yakından ilişkileri oldu galiba şuna bak geleceği görmüş gibi Play Off uygulaması getirdiler Fener için.

Play Off olmasa nahhhh konuşabilirdin böyle.
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"Bir insanın tek maçta g.tü nasıl patlama yapabilir arkadas şaşırıyorum ... Gecen hafta """ eeeeeğğ hocasız bile eeeeaaa. Pişmanım "" birde şimdiye bak
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"İnce ince yasemince başlamış yine ,ulan senin kadar antipatik bir adam daha görmedim evlat olsan sevilmezsin ..İçten pazarlıklı fesat ikiyüzlü yaratık...
 
Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"kalkalim.gif
 
Üst Alt