Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"

Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"

kazasız belasız şu Sivas ve Gençler maçını bir alalım sonra alırsın en güzel cevabı acelemiz yok.

ezik bu adam allah çarpsın ya :D

daha geçen hafta td olmasa daha farklı olurdu diyen bu yavşak değil myidi :D

Sivası yenersek görürsün kim favori kim değil..Yenilsek dahi avantajlıyız..

Sivas ve gençlerbirliğini kayıpsız atlatalım da karıköyde bi hasret giderelim senle aykut:asd: Özlemişsindir kocanı ne de olsa epey oldu 3ün 1ini alalı:D

---

Yuh yuh yuh....

Artık ben korkuyorum...

Yarın çıkıp : " Galatasaray bizim başarılarımızı gölgeliyor. Bu yüzden ligten düşürülsün. Bizde her sezon şampiyon olmak istiyoruz.

Bunun içinde bizi zorlayacak diğer takımlarda düşsün yada bize yatsın yoksa biz yokuz derse şaşırmam..."

Ha böyle derse emin olun kırmazlar onu...

---

Yuh yuh yuh....

Artık ben korkuyorum...

Yarın çıkıp : " Galatasaray bizim başarılarımızı gölgeliyor. Bu yüzden ligten düşürülsün. Bizde her sezon şampiyon olmak istiyoruz.

Bunun içinde bizi zorlayacak diğer takımlarda düşsün yada bize yatsın yoksa biz yokuz derse şaşırmam..."

Ha böyle derse emin olun kırmazlar onu...

Sadri,ye kupa verirlerse kabul eder.

Bu lafiyla ne kadar mal bir insan oldugunu bir kez daha anladik. Beyinsiz. Yemin ederim gerizekali.

kut1-00.jpg
=
Aykut-Kocaman-Fenerbahce-sampiyon-olacak_1267874230.jpg

Bunun kadar dönek y**şak ağızlı bir adam yoktur.Şike konusunda da aynı şeyler yaptı en başta şike yoktur dedi varsa istifa ederim dedi sonra sahaya yansımamış dedi en sonunda da herkes yapıyor ama biz yapınca radara biz yakalnıyoruz dedi.

One özgüven o? Kazanılan 6 gollü bir maçla 9 puan gerideki bir takımın teknik direktörü ligin bitimine yakın şampiyonluğun favorisi olduğunu iddia ediyorsa bu özgüvenin nereden geldiğini sorarlar adama.Değişen federasyon,MHK ve kurullarla birlikte Fener lehine yapılan pazarlıklar olmasını bu özgüvenin nedeni?

Dünya'da hangi hoca 1.cinin 9 puan gerisindeyken ve ligin bitimine çok çok az kalmışken favoriyiz diyebilir :D

Neyin kafasını yaşıyorsun Aykut..

---

az önce Selçuk Dereli facebookta yazdı:

Ama altında muhtemelen bir Fenerlinin cevabı daha ilginç...

czxzx.png

Üst Alt