Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"

Aykut Kocaman, farklı Gençlerbirliği galibiyeti sonrası iddialı açıklamalarda bulundu. "Bu galibiyetle ligin tartışmasız favorisi olduğumuzu gösterdik" diyen Kocaman, 2 gol atan Stoch'a da övgüler yağdırdı.

Ulan hırbo adama sorarlar deplasmanda galibiyetin varmı 2.yarı diye.Ne kadar salak bir adamdır bu.Gecen hafta ağlıyordu bir anda barca sandı kendini satılmıs macı aldı diye.9 puan fark koyduk yetmedi kaykuta daha.Alımı çok kuvvetliymiş.

Cevap: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"

Tartışmasız favori ne la? Kimse zaten tartışmıyor sizin favori olup olmadığınızı.

Lan aykut. Yanar doneer aykut. Gecen hafta bu takim deplasmanda hocasiz daha cok puan alirdi diyen sen degilmiydin.satilmis macta 6 gol atip boyle moral buluyorlar. Bank asyanin tartismasiz favorisisiniz.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Cevap: Aykut Kocaman: "Ligin tartışmasız favorisiyiz"

gaz veriyo futbolcularına bu lafı inanarak söylediğini sanmıyorum.

bay ''ciddi'' çok ciddi bir açıklama daha yapmış senin ben saç şeklini.

"Ligin tartışmasız favorisiyiz"

neye göre ? kime göre ?

Es-es maçı sonrası ağlıyordun. 6 gol görünce coştun. hayırdır noldu aykutum :)

Yine her zamanki saçma sapan aykut yorumlarından biri olmuş :ka21:

Şu zorlu sivas maçını bi atlatalım bakalım favori kimmiş ne değilmiiş :)

Fener kadıköyde iki sene yenilmiyormuş.2 hafta sonra görecez bakalım :happynew:

Bu şerefsizlerin müneccim ile yakından ilişkileri oldu galiba şuna bak geleceği görmüş gibi Play Off uygulaması getirdiler Fener için.

Play Off olmasa nahhhh konuşabilirdin böyle.

Bir insanın tek maçta g.tü nasıl patlama yapabilir arkadas şaşırıyorum ... Gecen hafta """ eeeeeğğ hocasız bile eeeeaaa. Pişmanım "" birde şimdiye bak

İnce ince yasemince başlamış yine ,ulan senin kadar antipatik bir adam daha görmedim evlat olsan sevilmezsin ..İçten pazarlıklı fesat ikiyüzlü yaratık...

kalkalim.gif

Üst Alt