Aykut Kocaman: "Penaltı pozisyonunu görmedim..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman: "Penaltı pozisyonunu görmedim..."

Aykut Kocaman'ın Ajansspor tarafından derlenen maç sonu açıklamaları şöyle;

“11 gün içinde 4. maçımızı yaptık, bu önemli.. Bu maçları elbette yapacağız, bu şikayet değil. Ancak 3 temmuzdan beri yaşadıklarımızla, hem zihinsel, hem fiziksel hem de ruhsal olarak büyük bir yük taşıyor takım. Bunun üzerine 11 günde 4 maç tapmak da tuz biber ekti, tüy dikti.. Bütün gelişmeler dışında önemli bir dezavantajımız vardı ki, o da; bu 4 maçta milli takım oyuncularımızın hemen hemen dışında oynadık. Bütün bunları bir araya getirince 4 maçtan 10 puan İBB maçı öncesi sevindirici. Gelecek günler adına da umut verici.. Şimdi İBB maçını da kazanamaya çalışıp, milli maç arasında yaralarımızı sarmak en büyük hedefimiz. Bunu planlamaya çalışacağız”...

“Top şansı yanımızdaydı, doğru.. Kayserispor karşılaşmasında bizi zorlukların beklediği aşikardı. Bunla beraber maça istekli, arzulu ve golle başlayınca da futbolcularda koruma duygusu başladı, bu aşikar.. Erken gol bulmasak maç daha dengeli geçerdi. İlk yarıda çok top kaybı yaptık, gol pozisyonu üretemedik. Kayserispor ise hızlı atak geliştirme çabasındaydı. İkinci yarıda kısa arılıklarla kornerler ve yüksek toplar kalemizde tehlike yarattı. Ancak geçen sene de söyledim, şimdi de söylemek doğru olacak; Şota hocayı takımı bir antrenör takımı haline getirdiği için de kutlamak lazım. Son derece nitelikli bir takım. Ligin benim takımım da dahil, en organize takımı. Pek çok şeyi ezbere yapılan işler haline getirmişler, tipik bir Hollanda takımı haline gelmişler. Böyle maçta koruma duygusu ve basit hatalarımız olunca sert ataklar yemek de doğaldı. Ancak bu dönemde her şeyin üzerine en büyük armağan; galibiyetle çıkmayı başarmaktı. Bunu başaran oyuncularımı yürekten kutluyorum. Çok zor bir yükün daha altından daha kalktılar”.

“Son durumdan memnunum.. Topu bir şekilde rakip kaleye sokup, topun kalemize girmemesini sağlayınca, sonuç da istediğimiz gibi olunca olumsuz konuşmak yanlış. Olumlu konuşmak daha doğru gözüküyor hatta. Bütünlüğünü korursa diğer takımların zor puan çıkaracağı bir deplasman Kayseri deplasmanı.. Son iki sezondur biz de kaybediyorduk burada. Burada bizim adımıza böyle koşullar arasında tekrar kazanarak çıkmak, iyi reaksiyon verdiğini gösteriyor takımın. Kazanan takım, kazanmayı seven takım, kazanmayı alışkanlık haline getiren takımı, her şeye rağmen koruduğumuzu gösteriyor. Tekrar oyuncularıma teşekkür ediyorum”.

BASIN TOPLANTISI

Basın toplantısında ise ligin en zor deplasmanlarından birini kazandıklarını ifade eden Kocaman, şöyle devam etti:

''Maçın, bizim koşullarımız altında düşünüldüğünde ne kadar zor olduğu anlaşılıyor. 3 Temmuz'dan bu yana saha dışında birtakım sorunlarla uğraşırken zor maçlar oynadık. Bizim 5 yerli oyuncumuzun hiçbirinden hemen hemen yararlanamadık. Zihinsel, ruhsal olarak her türlü yorgunluğun yükseldiği bir dönemde böyle bir deplasmana geldik. Şota'yı tebrik etmek istiyorum. Kayserispor ne yaptığını bilen bir takım. Maçta öne geçmek ve galip gelmek kolay değildi. Kayserispor karşısında topu çok rahat kontrol etmemiz gerekirken top kayıpları yaşadık. İkinci yarı küçük bölümlerde ve uzun top organizasyonları ile kalemize daha tehditkar gelmeye başladılar ama kazanmayı başardık. 4 maçta 10 puan topladık. Yapabileceğimiz tek şey bütün futbolculara canı gönülden tebrik etmek. Zor bir periyodu 10 puanla geçtik. Gelecek maça kadar yaralarımızı sarmak ve galip gelmek istiyoruz.''

Ftw Bindokuzyuzbes - Aykut Kocaman'ın penaltı pozisyonlarına yorumu. - Twitvid Penaltıya yorumu

Cevap: Aykut Kocaman : Penaltı pozisyonunu görmedim...

Geçen hafta kartal göz kesilmiştin. Söylemek için sıfat bulamıyorum sana.

ŞOK GELİŞME!.. ANELKA'NIN ELLE ATTIĞI GOLE BOZULAN KONYASPOR'UN HOCASI AYKUT KOCAMAN TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAŞANTISINA SON VERDİ...

Demek ki yanar-döner olmak fenerlilerin genlerinde olan bi özellik

Şikeyi duymazsın, penaltıyı görmezsin,onu bilmezsin bunu bilmezsin ÇAKMA İMPARATOR...

Nesin sen insan mısın ? yoksa bir Amip mi ?

Geçen hafta Volkan bile görmüştü hakem hatasını.Hayret bu hafta nasıl kaçırmışlar...

sizin aleyhinize olunca mesafe tanımaksızın görüyorsunuz pozisyonları

Üst Alt