Aykut Kocaman Resmen Başakşehir'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman Resmen Başakşehir'de!

Okan Buruk ile yollarını ayıran Medipol Başakşehir’de yeni teknik direktör belli oldu.
TRT Spor’un haberine göre, turuncu lacivertli kulüp, Aykut Kocaman ile prensipte anlaştı.

1611991485656.png

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Yüzde Yüz Futbol programında Başakşehir'le ilgili bilgilerini paylaşmıştı.
Dilmen, "Büyük ihtimalle Başakşehir’in yeni hocası Aykut Kocaman olacak. İlk sırada onun ismi var" demişti.

Şampiyon teknik adamla yollar ayrılmıştı
Boz Baykuşlar, geçen sezon takımı şampiyonluğa taşıyan Okan Buruk'la yolların ayrıldığını duyurmuştu.
Başakşehir'den yapılan açıklamada, "İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nde ‘şampiyon takımın şampiyon teknik direktörü’ olan Okan Buruk her zaman özel olarak anılacaktır" denilmişti.

Aykut Kocaman'ın kariyeri
Aykut Kocaman teknik direktörlük kariyerine 2001 yılında İstanbulspor'da başladı. Daha sonra Malatyaspor, Konyaspor ve Ankaraspor’da görev aldı. 2010 yılında Fenerbahçe’nin teknik direktörü oldu ve burada 1 Süper Lig şampiyonluğu ile 2 Türkiye Kupası şampiyonluğu yaşadı.
Fenerbahçe kariyerinin ardından Konyaspor’da görev alan Kocaman, takımıyla birlikte Türkiye Kupası'nı kazandı. 2017 yılında tekrar Fenerbahçe’ye dönen Kocaman, ikinci döneminde sezonu 2. sırada tamamladı. Sarı - lacivertlilerde Kocaman ile Ali Koç'un başkanlığa seçilmesinin ardından yollar ayrıldı.
Tecrübeli teknik adam 2018 yılında yeniden anlaştığı Konyaspor’dan ise 2020 yılında ayrıldı.

Son düzenleme:
Yine bana kim transfer forumunda ban verdi ne yazdik su son gunlerde insanda azicik insaf olur yonetim biraz isin suyu cikti ne mesajlar yaziliyor lutfen biri bana ban yedigim mesaji yazabilirmi ne yapmisim ben ?

Üst Alt