Aykut Kocaman'dan PFDK Sevkine Tepki | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'dan PFDK Sevkine Tepki

16_fenerbahcede-aykut-kocaman-3-5-2yi-denemeye-basladi_150525548120.jpg

Galatasaray maçından sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edilen Aykut Kocaman, karara tepkili.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 0-0 biten Galatasaray derbisinden sonra yaptığı açıklamalar nedeniyle PFDK'ya sevk edildi.

Sabah'ta yer alan habere göre, maç sonundaki konuşmaları, 'sportmenliğe aykırı açıklama' olarak değerlendirilen ve TFF Hukuk Müşavirliği tarafından PFDK'ya sevk edilen Kocaman, söz konusu sevkle ilgili konuştu. Deneyimli çalıştırıcı, verilen kararı şu sözlerle eleştirdi; ''Hakem konusunu dillendirmekten utandığımı söylemiştim. Bunun için mi sevk etmişler?''

Aykut Kocaman ne demişti?

Kocaman, 0-0'lık derbi sonrası hakem Bülent Yıldırım'a yönelik şu sözleri kullandı.

''Maçın başından bu yana eşitliğin bozulmaması için Galatasaray kadar büyük çaba gösterdi. Haftalardır söylüyorum, açıkçası utanıyorum bu konuları dillendirmekten ama çok net bir şekilde gözüküyor. Ötesini söylemeye gerek yok! Gözünün önündeki 3 net penaltıyı vermedi.''

Goal

Üst Alt