Aykut Kocaman'dan 'Türk işi futbol' Çıkışı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'dan 'Türk işi futbol' Çıkışı!

1523258272824.png

Aykut Kocaman, 2-0'lık Osmanlıspor galibiyetinin ardından yaptığı açıklamalarda ikinci golden sonraki oyundan memnun olmadığını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'de 28. hafta karşılaşmalarında Osmanlıspor'u 2-0'lık skorla deviren Fenerbahçe'de Teknik Direktör Aykut Kocaman maçın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

beIN Sports'a konuşan Kocaman, ikinci gole kadar baskılı bir oyun sergilediklerini belirtirken, "Osmanlıspor alanı çok iyi kapattı, baskıyla kazandığımız toplar ve duran toplarla etkili olmaya çalıştık. Ancak ilk devre atış kalitemiz iyi değildi. İkinci yarı Valbuena oyuna girdikten sonra o konudaki sorunumuz çözüldü ve gol de böyle geldi." dedi.

'Türk işi futbol' çıkışı!
Aykut Kocaman, karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında da ikinci golden sonraki oyundan memnun olmadığını vurgularken, "İkinci golden sonraki süreç, 'Türk işi' futbola döndü. Sürekli iki takım da hücum ediyor... Ve bir anda Osmanlıspor maç boyunca bulamadığı fırsatları son bölümlerde bulmaya başladı. Bu iş artık tamamen iyi ve güzel oynamak için yapılan bir iş değil. Bu, kazanmaya odaklı bir oyun. Benim sportif direktör olduğum dönemdeki Fenerbahçe - Trabzonspor maçında 30'a yakın şut vardı ama şampiyonluk gitti." diye konuştu.

Valbuena'ya daha fazla şans verecek mi?
Kocaman, ikinci yarıda sergilediği etkili futbolla beğeni toplayan Mathieu Valbuena hakkında gelen, "Rüyanızda bu maçın ilk yarısını görseydiniz ve bu maç yarın oynansaydı, Valbuena'yı ilk 11'de tercih eder miydiniz?" şeklindeki soruya şu yanıtı verdi: "Bu maç yeniden başlasa ve hiçbir şey bilmesek, benim tercihim yine aynı şekilde başlamak olurdu."

Aykut Kocaman, Mathieu Valbuena'ya daha fazla süre verip vermeyeceği yönündeki soruyu da şöyle yanıtladı: "Rakiplerin durumuna, takımın durumuna bakarak şu ana kadar nasıl davrandıysam, bundan sonra da öyle davranacağım. Bunu değiştirecek çok fazla faktör yok ortada."

Goal

Aciklamasi dogru olabilir fakat verdigi ornek mac pek uygun olmamis . bahsettigi macta hani ts cok pozisyona girmistir de 3 tane atmistir , fb de "turk isi yontemle" ancak 3 tane atabilmistir , o zaman bu ornek uygun olurdu

10 tane net , bir o kadar da nete donusebilecek pozisyonu vardi o macta fb nin , kalesinde ise orta yapilip kaleye giren bir top , bir de alanzinho ile yattaranin sut girisimleri vardi . baska mactan ornek verse kiymet verelim de bu ornek cok sacma kacmis

o zaman biri de cikar dogru duzgun 1 pozisyona anca girdigin 0-0 lik GS macini ornek verir , orada da "turk usulu" oynadin ,takimin basinda sen vardin da ne oldu sonuc derler

Bence gereksiz dalga geçiliyor aykut hocayla o kadroyla 6 puan gerimizdeyse aykut hoca başarılıdır benim gözümde ben o kötü kadroya ancak bu futbol oynatılır düşüncesindeyim bugün fb topçularını serbest bıraksa bizim ve bjk nin ilk 11 için alacağı oyuncu yok . Konuşmaları saçma sapan o ayrı konu kendini ifade etme sıfır.

Fenerbahçe'nin bizden 6 puan geride olmasını Aykut Kocaman'a bağlamak enteresen bir düşüncenin ürünü.

Aykut Kocaman bu ligin en kötü hocasıdır!

Fenerbahçe'nin bizden 6 puan geride olmasını Aykut Kocaman'a bağlamak enteresen bir düşüncenin ürünü.

Aykut Kocaman bu ligin en kötü hocasıdır!

Abi yanlış anlama bunun üzerine Aziz gitsin Koç gelsin de dersen Antu mesajı gibi olacak. :DKocaman hocamızı başımızdan eksik etmesin Allah diyelim biz.

Şu kadronun 5 puan ve maç eksiği ile potansiyel 6 puan geride olması medya ve Aykut’un ağlaklığı başarısıdır sadece.

aykuta baglanabilir , su sekilde baglanabilir . besiktasin kadrosu hem iyi hem alternatifli , basaksehirin kadrosu bjk ye gore 1 tik asagida ama o da girenin cikani aratmadigi sekilde yine alternatifli , GS nin kadrosu oldukca alternatifsiz ama ilk 11 i bjk ile denk hatta belki burun farkiyla onde olabilir , basaksehirden ise kesinlikle iyi

fb ise , bence cok alternatifli bir kadroya sahip ya da sahipti ... fernando , janssen , soldado ve rvp ile sezona basladilar . bu 4 luyu begenmiyor musunuz mesela ?

bekleri , yolladigi bekler kadar iyi degil , orada aptallik ettiler , hasan ali ile sener fark yaratmaz ama anca idare ederler .. orta sahasi derbilerde oyunu tutar , fazla dominant olamaz ama anadolu takimlarina da bu kadar puan verdirecek bir orta alan degil

kaleci ve stoperleri ise bence gayet iyi , sktrel de neto da roman da bu ligde is yapar

aykutun problemi , derbi kaybetmek degil , lidere iki macta da yenilmedi ,bjk yi bir yendi bir yenildi , basaksehiri bir yendi bir yenildi .. yani aslinda derbiler fb icin yok hukmunde oldu bu sezon .. hic bir takima ustunluk saglayamadi , ama geri de kalmadi (2 li averaji es geciyorum)

ama ligin kritik donemecinde sen genclerbirligi ve akhisar maclari ile , tum yaptigin serinin avantajini tekrar yitirdin ... GS yine aptalca da olsa 2 deplasmanda yenildi , tolere edilebilir ama sen hem bu 2 macta hem de 1-0 ondeyken 3-1 yenildigin bjk macinda tus oldun

yine son bir sans geldi , GS yi yensen GS ye 3 arti ikili averaj , basaksehir ile bjk ye 2 ser puan yaklasacaktin , e onu da yapamadin

o zaman kadro kadar ekiciyi , valbuenayi oynatmaman , ozan tufan problemin de konusulur elbet

Üf. Ne salak bir futbol kişiliği yahu. Şerefsizim kanser hücresinin vücut bulmuş hali bu adam futbol adına.​

Abi yanlış anlama bunun üzerine Aziz gitsin Koç gelsin de dersen Antu mesajı gibi olacak. :DKocaman hocamızı başımızdan eksik etmesin Allah diyelim biz.

Şu kadronun 5 puan ve maç eksiği ile potansiyel 6 puan geride olması medya ve Aykut’un ağlaklığı başarısıdır sadece.

Başka konularda denk geldin mi bilmiyorum ama bir döneme kadar evet "Aziz gitsin, Koç gelsin" diyordum. :D Ta ki şu talihsiz konuşmaya kadar. O gün anladım ki "Bir Fenerbahçeli bir 'Fenerbahçeli'dir."

Başka konularda denk geldin mi bilmiyorum ama bir döneme kadar evet "Aziz gitsin, Koç gelsin" diyordum. :D Ta ki şu talihsiz konuşmaya kadar. O gün anladım ki "Bir Fenerbahçeli bir 'Fenerbahçeli'dir."

Benden gördüklerini paylaşırken lütfen telif bedelini öder misin?

Ayrıca demin Alpay, whatsapptan senin için "gizli fenerli" dedi, ben de Beşiktaş maçında yüzüne söylersin dedim. Bu durumda Beşiktaş maçında statta olmazsan Fenerli damgası yapışacak gibi sana.

Ayrıca demin Alpay, whatsapptan senin için "gizli fenerli" dedi, ben de Beşiktaş maçında yüzüne söylersin dedim. Bu durumda Beşiktaş maçında statta olmazsan Fenerli damgası yapışacak gibi sana.

Neyin telifi anlamadım?

Alpay Bey'ın mesajını paylaşmazsanız müfterisiniz Bay K.TANRIVERDİ.

Beşiktaş maçına gelme planım var evet ama gelemezsem benim Galatasaraylılığımı kimse tartışmaya açmaya cüret edemez!

Neyin telifi anlamadım?

Beşiktaş maçına gelme planım var evet ama gelemezsem benim Galatasaraylılığımı kimse tartışmaya açmaya cüret edemez!
Görme telifi.

Al :2018-04-09%2012.07.07.jpg

Neyin telifi anlamadım?

Görme telifi.

Al :Ekli dosyayı görüntüle 20181
@Mustafa Kaya

fenerli olmadigini has cimbomlu oldugunu anlatmaya calistim uzun uzun yonetim forumlarinda kabul gormedi hicbir sekilde.
Ihracın yakindir ustat r.i.p :(

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt