Aykut Kocaman'ın Yeni Kehaneti: "Beşiktaş'ı yenersek..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut Kocaman'ın Yeni Kehaneti: "Beşiktaş'ı yenersek..."

Aykutun hesap dogru, yalniz biz deplasmanda 6 puan cikarinca yetiyor zaten
Aykut'un hesap doğru değil :D biz bir deplasmanda takılsak bile 1 maç daha takılmalıyız ki bu da ancak beşiktaş maçı olur.Beşiktaş bizi yenerse zaten şampiyon olur.Berabere biterse beşiktaş 72 yapabilir yine şampiyon beşiktaş olabilir.Hadi diyelim ki beşiktaş,başak ve fener 72 oldu(başak osmanlıyla berabere kaldı) o durumda da fener şampiyon olamıyor.Fenerin şampiyon olması için tek yolu ben diyeyim.Biz Alanyaya yenilip beşiktaşı yeneceğiz ve başakşehir de 1 kez yenilecek veya 2 kere puan kaybı yapacak.Başka türlü imkanı yok fenerin şampiyon olmasının.Veya hem biz hem beşiktaş 2 kere puan kaybedecek ve başakşehir de 1 kere puan kaybı yapacak.Yani fenerle başak 72 olacak bizle beşiktaş 72 yi bulamayacağız.Böyle senaryolar olması lazım.Biz Alanyadan 1 puan dahi aldık mı fener havluyu atar çok çok büyük ihtimalle.Çok ekstra,kimsenin düşünmediği puan kayıplarını hesap etmeden konuşuyorum tabi :D

Yok,fenerin şampiyon olma ihtimali yüzde 5 bile değil şuanda :D son 3 maçta öyle saçma işler olmalı ki şampiyon olsunlar.Normal şartlarda mümkün değil.Bizi yenselerdi yüzde 90 şampiyonlardı.3 lü averajı alma ihtimalleri de vardı o zaman.Şuanda ise tam tersi bir durum var.Derbilerin önemi tekrar gündeme gelir sene sonu

Yok,fenerin şampiyon olma ihtimali yüzde 5 bile değil şuanda :D son 3 maçta öyle saçma işler olmalı ki şampiyon olsunlar.Normal şartlarda mümkün değil.Bizi yenselerdi yüzde 90 şampiyonlardı.3 lü averajı alma ihtimalleri de vardı o zaman.Şuanda ise tam tersi bir durum var.Derbilerin önemi tekrar gündeme gelir sene sonu

3 lü averajı dahil etmemiştim ben edince bizde dahil 3 takımda 2 maçta takılacak fb de 5 maçı alacak olasılık hesabı yapsın aykut gerçekleşme ihtimali yüzde kaçmış ona göre :D

3 lü averajı dahil etmemiştim ben edince bizde dahil 3 takımda 2 maçta takılacak fb de 5 maçı alacak olasılık hesabı yapsın aykut gerçekleşme ihtimali yüzde kaçmış ona göre :D
Bütün 3 lü averaj hesaplarını yapmadım ama hepsinde altta kalıyor sanırım fener.O yüzden kendileri 72 olurken başakşehirden başka 72 olan olmaması lazım veya başak 72 den aşağı inerse de biz 72 de olmalıyız ve kendileri de aşırı averaj kasmalılar.Yoksa olmuyor başka türlü

Bütün 3 lü averaj hesaplarını yapmadım ama hepsinde altta kalıyor sanırım fener.O yüzden kendileri 72 olurken başakşehirden başka 72 olan olmaması lazım veya başak 72 den aşağı inerse de biz 72 de olmalıyız ve kendileri de aşırı averaj kasmalılar.Yoksa olmuyor başka türlü

3 lülerde başak önde hepsinde 4 lü olsada başak önde sadece fbye ikilide geride fb onu kovalıyacak bizle bjkyi geçip başakla aynı puanda olmayı ama bunun için bizim ve bjknin 72 altında kalması lazım yani 2 maçta fire lazım.

Üst Alt