Aykut mu? Ufuk mu? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Varmı?

Kalecilerimiz iyi, yabancı kaleci gelse çok mu iyi olacak? Aynı şeyleri yaşatacak o da bize. Elimizdeki yerli kalecilere güvenerek ve sahip çıkarak üst düzeye çekebiliriz bunları.

Aykut çok ağır,yerden gelen toplarda çok zayıf,yan toplarda bir tirlü kendini geliştiremedi.

Ya Ufuk oynamalı ya da transfer yapılmalı.Ben Ufuk'a şans verilmesi görüşündeyim.Onur'a şans verdiler şimdi herkes adamı istiyor.Sıra Ufukta.

Ufuk'a tam güvenilmiyorsa ve Aykut'un bizi kanser etmesi istenmiyorsa kesinlikle sağlam bir kaleci transferi yapılmalı.Bu iş şakaya gelmiyor kardeşim.Son 3 yıldır adam gibi bir kaleciye hasret kaldı bu takım.Artık bir istikrar sağlamamız şart

sinan bolat alınmalı.ufuk la beraber takımı 10 sene taşırlar.

aykut a kesinlikle güvenmiyorum

Ufuk oynayacaksa gerek yok. Eğer Aykut 1. kaleci olacaksa kesinlikle transfer lazım.

gerekli bi anket evet var bence de..aykutu izlememiştim sürekli ama francoyu kestikten sonra hele son gb maçında yediği goller basit..yani bu golleri nedense anadoludaki takımların kalecisi yemiyo..hani diyoruz ya bizim oyuncuları anadoluya versen almazlar.hakkaten öyle oyuncularımız var.. kaleci gerekli demekle de bitmiyo aslında yönetim alacağı kaleciyi yine ucuza getirmeye çalışacak bu yüzden riskli kaleci transferi olayı..ufuğu da yeterli görmediğinden oynatmıyo sanırım rijkaard..kaleye iyi bi türk kaleci koymak en mantıklısı bence diğer mevkiilerde yabancı hakkının rahatlığı için..gel gör ki kim var türk kaleci :D

Ufuk'a tam güvenilmiyorsa ve Aykut'un bizi kanser etmesi istenmiyorsa kesinlikle sağlam bir kaleci transferi yapılmalı.Bu iş şakaya gelmiyor kardeşim.Son 3 yıldır adam gibi bir kaleciye hasret kaldı bu takım.Artık bir istikrar sağlamamız şart

Ufuk'a güvenmeleri lazım. Doğru düzgün hiç oynamadı ki, kendini gösterebilsin. Kesinlikle kaleci alınmamalı. Ufuk ileride Onur ile kapışacak düzeyde bir kaleci olabilir. Onur akıllı davrandı ve Trabzon'u seçti. Çünkü oynamak istiyordu, yedek kalmak değil. Ufuk bizi seçti ve şu ana kadar adam gibi forma giyemedi. Yazık etmeyelim, tutalım elinden. Potansiyel var, çok yetenekli.

Kaleci alırsak ('ki büyük ihtimal yabancı olur) yine bu sene ki gibi hüsran olur sonuç.

Bugün Belçika basininda çikan bir habere göre Bolat'in manajeri Galatasaray ile görüsmüs.

Sinan Bolat, gelsin derim :)

Kaleyi yerlilere bırakalım artık zaten adam gibi yabancı alamıyoruz.Aslında Fener maçından sonra Aykut kaleye geçtiğinden beri performansı iyidi.Manisa, Bursa falan iyi maçlar çıkardı ama son iki hafta fikirler değişti.O gün maç topiğine de yazmıştım maç esnasında (Fener-Trabzon) Onur bizde olsaydı yediği golde o topu sektirdi diye yerin dibine sokardık.

Bu Konuda çok kararsızım son senelerde kalecilerden çektiğimiz sıkıntılar aklıma geldikçe endişe duyuyorum

Tabi ki var...

Şu 3'ünden birini alalım.

Onur - Trabzonspor

Akınfeev - CSKA Moscow

Boruc - Celtic

Kaleci çok önemli... Aykut iyi bir kaleci değil. İyi kaleci, bambaşka...

Onur'u vermezler. Bu sene denediler kaleyi devraldı artık.

Akınfeev'i Arsenal istiyor bize yar etmezler.. Diğer adamı tanımıyorum.

yok yok olurmu aykuta şans verilsin 15 sene sonra çok iyi bir kalecimiz olur,bize 35 sene kaleci falan gerekmez aykut varken,çocuğun hakkı kale:)))

Eger olursa Sinan Bolat - Onur Kıvrak - Mahmut Bezgin . Bu 3'ünden 1'i transfer edilsin yoksa , Ufuk ile devam edilmeli sonuna kadar .

Üst Alt