Aykut mu? Ufuk mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aykut mu? Ufuk mu?

Cevap: Kaleci Transferine Gerek Varmı?

evet bütün sene aykut,a güvenemeyiz bu çok büyük bir risk.kesinlikle iyi araştırılıp iyi bir yabancı kaleci alınmalı.

son haftalarda aykutun formsuzluğu nedeniye reijkaard leo franconun takımda kalmasını istemiş şimdi gazeteden okudum

Tabi ki var...

Şu 3'ünden birini alalım.

Onur - Trabzonspor

Akınfeev - CSKA Moscow

Boruc - Celtic

Kaleci çok önemli... Aykut iyi bir kaleci değil. İyi kaleci, bambaşka...

aykutun üzerine top gelmesse kolay kolay kurtarış yapacağı yok. yan toplarda edu-volkan olaylarını hatırlatır cinsten hatalar yapıyor.

imkansız şutları kurtaran bir kaleci değil, normal,güven veren, standart bi kaleci gelsin yeterli

Bence transfere gerek yok. Ufuk'a şans verilirse, mükemmel kaleci olur. Ama gel gör ki, Rijkaard bunu göremiyor.

Gerek yok. İlla alacaklarsa yerli kaleci alsınlar.

Nasıl böyle birşey söyleyebilirsin..? Gerçek anlamda kaliteli kalecin olmadan başarı çok zor.

Kaleci, oyun kurabilmeli, yerinde çıkabilmeli, refleksleri, görüşü süper olmalı, akllı, ve tetik olmalı. Böyle bir kalecin varsa, oyuncular da güven duyarak top oynarlar...

TSL'de böyle bir kaleci yok. Bilemiyorum, Onur fener'e karşı süperdi, gerçekten öyle bir kaleci mi bilmek lazım... Eğer öyleyse, dediğin yerli kaleci budur. Yok diğilse, parayı basıp iyi kaleci (yabancı) almak şart...

Ufuk'a şans verilmeli. Gelecek sezon yapacağı hataların yönetim veya teknik heyet olarak arkasında durulması gerek zira ufuk yetenekli bir kaleci. Hem böylelikle yabancı hakkımızı kaleciden yana kullanmamış oluruz.

ufuk'a şans verilecekse gerek yok ama verilmeyecekse alınmalı. Ben kaleci ve stopere yabancı alınmayacağını düşünüyorum.

Üst Alt