Aynı forma farklı fiyat ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aynı forma farklı fiyat ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Farkı anlayamadım.

Taraftar forması ve gerçek forma,

Taraftar forması T-Shirt gibidir üzerine baskı yapılmıştır arma vsvs.

Gerçek forma ise futbolcuların giydiği formadır.

Cevap: Farkı anlayamadım.

Benimde bir sorum olacak.Gsstore.org dan forma alırken isim yazdıramıyormuyuz?

internet üzerinden alış veriş yaparsan isim yazdıramıyorsun ancak gsstore gidip yazdırabilirsin.

bugun ben gittim ancak fontlar belli değil yeni formaların.Ayrıca Üzerinde Ülker reklamı olduğu için alt tarafa yazdırmak zorundasın.

Cevap: Farkı anlayamadım...

ya abiler ben çorumdayım store yok forma içinde ankaraya gidemem ben telefon açsam formanın arkasına yavuz yazılacak,bedeni M olacak ve 9 numara olcak desem olur mu ?

Cevap: Farkı anlayamadım...

ya abiler ben çorumdayım store yok forma içinde ankaraya gidemem ben telefon açsam formanın arkasına yavuz yazılacak,bedeni M olacak ve 9 numara olcak desem olur mu ?

olmaz olurmu gsstore internet adresinden online sipariş verebilir istediğin numarayı alabilirsin bedeni ve numarayı sipariş verirken zaten belirtiyosun;)

fakat yavuz kısmı biraz sorunlu olabilir netten sipariş verirken öyle birşey belirtemiyosun.Onu bi gsstore bayisine telefonla bildirirsen yaparlar ama.

Cevap: Aynı forma farklı fiyat ?

bu parçalı replikada ense kısmında ali sami yen resmi de oluyo demi.. replika diye oraları yapmamış olmasınlar

Arkadaşlar iki sorum olucak

-fontlar gelince formanın arkasna ismimizi siteden yazdırabilecek miyiz ?

-fontlar gelince gsstore'ye gidip ismimizi yazdırmak istesek bu işlem ne kadar hemen yapıyorlar mı?

hiç isim yazdırmamıştım bu sefer kendi ismimi yazdırmak istiyorum :)

O Kewell/Arda/Baros t-shirtlerinin yakasi gercekten rezalete yakin. Denemeden almayin cok rahatsiz ediyor.

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=5772

https://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=5794

Arkadaşlar arada fiyat farkı var formalar aynı.Biri taraftar forması biliyorum ama başka ne farkları var.Tasarım v.b olarak.

Aslinda aradaki fark;

Oyuncu formalarinin uretiminde bildigin gibi ClimaCool teknolojisinin nimetleri olan koltuk altlarindaki delikler olsun vs. degisik oluyor.

Replika forma da ise o tur ozellikler yok ve ayni zamanda arma olsun yildizlar olsun formada direk reklam gibi baski halinda oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt