Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

Cevap: Aysal: ''Başkanlık için tek şartım mali tabloyu görmek!'

O zaman ne diye Adnan Polat'ı indirdiriniz aşşağıya, madem mali tablodan korkuyorsun, yürekli olup aday olmalı bence.

Ortada aday falan yok aga zaten. Herkes kendi kendine gelin güvey. Aday olması konuşulan isimlerden bir tek Ünal Aysal'ı tüzük engellemiyor o da aday olacağını hiçbir zaman söylemedi. Eğer "bilançoyu beğenmezsem gelmem" mantığı varsa bilanço iyi dahi olsa gelmesin, parasını torunlarına bıraksın, Galatasaray'ın böyle adama ihtiyacı yok.

Abartma olm. Tabii ki torunlarına bırakacak parasını. Galatasaray'a bırakıp 4-5 sene sonra saçma sapan bir başkan yüzünden o paranın çarçur edilmesini mi izlesin?

Abartma olm. Tabii ki torunlarına bırakacak parasını. Galatasaray'a bırakıp 4-5 sene sonra saçma sapan bir başkan yüzünden o paranın çarçur edilmesini mi izlesin?

Galatasaray'a bırakacak demedim lan, nerenle okudun? Galatasaray için kullanacak deniliyor ya parasını, kullanmasın. Hepsini bıraksın torunlarına diyorum. Hiç bir kuruş istemez manasında. Mirasını GS'ye bırakmayacağını ben de biliyorum. Hay senin ben. Açıklama yaptırttın bana ya, nasıl anlamadın lan demek istediğimi olm? Şu an kendimi aptal gibi hissettim.

"Galatasaray başkanlığını istemeyecek üye bulamazsınız. Ancak ekip oyununa inanıyorum. İstediğim performansı verebilecek, özveriyi gösterecek bir ekip toparlayabilirsem, katiyetle aday olurum. Böyle bir ekibi bir araya getirmeye çalışıyorum. Galatasaray'ın her şeyden fazla kurumsallık ve ekonomik bağımsızlığa ihtiyacı var. Büyük firmalarda deneyim görmüş, CEO veya patron, en az böyle 10 kişinin bir araya gelmesi lazım

:tiphat:

Ünal Aysal, Galatasaray başkanlığına aday olmasıyla ilgili şunları söyledi: "Galatasaray başkanlığını istemeyecek üye bulamazsınız. Ancak ekip oyununa inanıyorum. İstediğim performansı verebilecek, özveriyi gösterecek bir ekip toparlayabilirsem, katiyetle aday olurum. Böyle bir ekibi bir araya getirmeye çalışıyorum. Galatasaray'ın her şeyden fazla kurumsallık ve ekonomik bağımsızlığa ihtiyacı var. Büyük firmalarda deneyim görmüş, CEO veya patron, en az böyle 10 kişinin bir araya gelmesi lazım.”​

Adamdaki vizyona bakın anasını satim Polat gör gör full HD 3d vizyon.​

Umarım mali tablo kötüyse başkanlığa aday olmam anlamında söylememiştir.Eğer böyleyse adnan polatı tercih ederim ünal aysala.

Ünal Aysalı para kimse istemiyor..Vizyonu yüksek bir iş adamı ve iyi bir Galatasaraylı sanırım bu başkan adaylığı için yeterli ....Adam kendi parasını klube kullanacak değil,sadece iyi kredi sağlar klube bankalardan vesayre..zengin olmasının tek faydası budur...Mali tabloyu görmeside en tabi hakkı ..ona göre projeler hazırlacak..Altında kalkamayacağı bir mali tabloda varsa Ünal aysal kabul etmiyebilir...sonradan pişman olunacağına ..başta bu kararı alması bencede sağlıklı bir karar...

Ünal Aysalı para kimse istemiyor..Vizyonu yüksek bir iş adamı ve iyi bir Galatasaraylı sanırım bu başkan adaylığı için yeterli ....Adam kendi parasını klube kullanacak değil,sadece iyi kredi sağlar klube bankalardan vesayre..zengin olmasının tek faydası budur...Mali tabloyu görmeside en tabi hakkı ..ona göre projeler hazırlacak..Altında kalkamayacağı bir mali tabloda varsa Ünal aysal kabul etmiyebilir...sonradan pişman olunacağına ..başta bu kararı alması bencede sağlıklı bir karar...
Eee kim kabullenicek o zaman Galatasaray başkanlığını?Senin dediğinden yola çıkarsak mali tablo kötüyse ve biri başkanlığa aday oluyorsa o kişi enayimi olmuş oluyor?

Eee kim kabullenicek o zaman Galatasaray başkanlığını?Senin dediğinden yola çıkarsak mali tablo kötüyse ve biri başkanlığa aday oluyorsa o kişi enayimi olmuş oluyor?

Hayır, Ünal Aysal zaten ekibini hazırlamış yüzde 90 gelecek hafta yönetim listesini tanıtacak..Benim demek istediğim mali tabloyu görmesi kadar doğal bişey..Adnan polat yönetiminin yaptığı tüm işlerin üstü kapalı ..şeffaflık var deniliyor bide...

Mali tabloyu görüp Galatasaray'ın ilk etapta kaç paraya ihtiyacı olacağını görüp yapacağı kafasındaki transferlerinde tahmini miktarını ekleyip güzel bir planlama yapmak istiyor ne var bunda ?

Altından kalkacak olan kim o zaman?

Adam mali tablo kötüyse gelmem demiyor.

"Gerçekten ne kadar borcumuz, alacağımız var, bunu göremiyoruz" diyor. Yani sen göreve geldiğinde, bi projeye girdiğinde tak diye bi yerden çıkıp gelen borç veya başka bir şeyin bunu baltalaması hoş olur mu sizce ?

Adam haklı.Yiğit Şardan'ın ağzından çıkan laflarla elindeki kitapçıklar bile uyuşmuyor.

Ama adam ekibi topluyorum diyor zaten.Aday olmaması imkansız gibi.

Olaya bak ya!

Yana dolana başkan adayı arar duruma düştük!

Adam aday olsun diye neredeyse yatıp kalkıp dua edicez.

Galatasaray başkanı olmak bir şereftir beyler! Bırakın onlar bu şerefe ulaşabilmek için yarıssınlar, onlar yatıp kalkıp dua etsinler! Olması gereken budur!

Olaya bak ya!

Yana dolana başkan adayı arar duruma düştük!

Adam aday olsun diye neredeyse yatıp kalkıp dua edicez.

Galatasaray başkanı olmak bir şereftir beyler! Bırakın onlar bu şerefe ulaşabilmek için yarıssınlar, onlar yatıp kalkıp dua etsinler! Olması gereken budur!

.

Üst Alt