Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

yani ne demek bu drogba var demba ba nın iyisi drogba

başkan mehmet yıldızı kastediyosa bi şey demem ama şunu söyleyebilirim ünal aysal başkan şu ana kadar geldiği günden beri öle aman aman yeri yerinden oynatacak adam almadı

İyi okuduysanız forvetleri saydı. Demba Ba'yı istemedi. Yani büyük ihtimalle forvet alınmayacak gibi. Umut Bulut yeterli görünüyor açıkca.

Demba Ba’yı çok beğendiklerini kaydeden Aysal, “Fatih hocamızın isteği doğrultusunda girişimlerimiz oldu. Ancak daha sonra vazgeçtik. Çünkü elimizde Elmander, Umut ve Necati var. Baros’un durumu da belirsiz. Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı” dedi.

Burdan bunu mu çıkardın renkdaş :)

Forvet alacağız orası kesin. Saydığı 3 isimle birşey olmayacağını başkan da biliyor zaten.

---------------------------------------------------------------------------------​

"Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı."

Bu cümleden sonra Berbatov sınıfında bir forvet gelecek demektir.

Demba ba'dan üstün sınıfta Berbatov, Milito falan var. Onların üstünde 1. sınıf Agüero, Rooney falan var yani.

Benim kisisel tahminim Adebayor baskan getirecek,Demba Ba'dan daha iyisi dedigi adam bana göre Adebayor ve gercekten iyisi,kimsede ses cikaramaz,kariyer v.s....

Ilk basta hatta imkansiz görüntüsü vermisti gecenlerde bir röpörtajinda Adebayor getirerek bakin ben imkansizi getiriyorum olacak ben böyle bir görüntü gördüm bakalim tahminim cikacak mi...

Benim anladığım Berbatov geliyor. Milito olamaz kendisi istemediğini açıkladı. Drogba olamaz çünkü adam tek derdinin para olduğunu ta Ocak ayında açıklamıştı. Ona senelik 6-7 verecek halimiz yok. Bu yüzden tüm yollar Berbatov'a çıkıyor, sonuçta Demba Ba'dan iyi Dzeko'yu alamayacağımıza göre. Üstelik boşta ve liglerin bir aydır bitmesine rağmen adı hemen hemen hiç bir takımla geçmiyor. Assaidi tamam demesi çok iyi. İnşallah yeni Ribery'miz olur. 25 Haziran'ı iple çekiyorum.

Milliyet de başka bir haberde Bendtner ile ilgili.Haber Başkanın ağzından çıktıysa Demba BA dan büyük golcüyü de çıtlatmıştır :D

Demba Ba’yı çok beğendiklerini kaydeden Aysal, “Fatih hocamızın isteği doğrultusunda girişimlerimiz oldu. Ancak daha sonra vazgeçtik. Çünkü elimizde Elmander, Umut ve Necati var. Baros’un durumu da belirsiz. Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı” dedi.

Sırf su kısım için söylüyorum umarım bu haber yalandır.

Boyle dediyse forvet transferi yatar zaten. Bizim forvet hattimiz cok iyi, Tevez ayarinda birini de alamayacimiza gore diye devam eder bu.

Ben de "Elimizde Elmander, Umut, Necati, Baros var. Önümüze çok iyi bir isim çıkarsa alırız ama illa forvet almak için forvet almıycaz, bu 4'lü gayet yeterli." gibi bir anlam çıkardım. Umarım ben yanlış yorumlamışımdır.

Çünkü elimizde Elmander, Umut ve Necati var. Baros’un durumu da belirsiz. Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı” dedi.

Burda Başkan Elmander,Umut, Baros ve Necati nin yetersizliğinden bahsetmiş.İyi bir golcü almamız gerektiğinin farkındayız Demba BA dan daha iyi oyuncu alacağız demek istemiş.

ne necatisi barosu ya tamam onlar kalsın ama 18 de kalsın cl de necati barosla çıkarsan 1 gol atamazsın benim aklımdaki galatasarayda elmander ve yanına 1.sınıf santrafor var necati baros koy karabük maçına çıksınlar ama real madrid maçına necati barosla çıkamazsın

Dzeko-Adebayor-Tevez-Drogba dördünden biri hayırlı olsun diyebilirmiyiz?

Arkadaslar, baskan bir is adami. Bence millet gaza gelip kombinelere saldirsin diye pazarlama yapiyor. Sonucta biz her ne kadar taraftariz desek de yoneticiler gozunde musteriyiz...

demba ba nin iyisini alacagiz diyrekten gene gereksiz yere ciktayi yükseltin baskan. eger ismi olan ve 34lik birini getirirsen bu saaten ve bu sözlerden sonra kimseyi kesmez bu oyuncu.

tüpcünün gazetesi , kesin yalandir.

ama olduki gercek haber , ozaman merak ederim cok daha iyi isim kim acaba ?

Üst Alt