Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

de887unal-Aysal.jpg

Sarı-kırmızılı kulübün patronu; Assaidi operasyonundan Demba Ba’dan vazgeçilmesine, 25 Haziran’daki toplu imza töreninden, Fatih Terim-Bülent Tulun ilişkisine kadar birçok konuda kafalardaki soru işaretlerini sildi.

Haberin devamı GSC Portal'da

Cevap: Aysal: "Demba Ba'dan İyisini Alacağız"

Başkan 25 haziranda çok iddaalı.Bu kadar dile getirip boş çıkarsa oda ayrı bir rezillik olur.

- “Bizim alacağımız golcü çok daha üst düzey bir isim olmalı. Bu isim Demba Ba olamazdı” dedi.

- “O gün transferlerin yüzde 90’ı tamamlanır. Belki bir oyuncu sonra alınabilir, ama bizim planlamamızda bir gecikme olacağını zannetmiyorum. 25 Haziran’da Türk Telekom Arena’da taraftarımıza oyuncularımızı tanıtacağız” dedi.

Bekleyip görücez :coffee:

Hayır, açıklayacağız, belli olacak da demiyor. Direk adres veriyor Arena'da imza atılacak diye.

Olursa büyük güven tazeler ama olmazsa :eek:

baskan bu roportaji yalanliyacagini sanmiyorum cunku bu ifadeleri kullandigini düsünüyorum daha öncede aynanda acikliyacagiz beyanati var,ben demba ba'dan kaliteli forvete takildim kim benzemami?,Torres mi? daha kaliteli bir sinif yukari oraya kaciyor,suarez 3-4 milyonluk oyuncu aciklamasina benzer acikcasi bu ifadesi,umut bulutsa demba ba'dan kaliteli diye acikliyacaklari adam taraftarin linc girisimine herkes hazirlikli olsun kimseyi kesmez cünkü.

İyi okuduysanız forvetleri saydı. Demba Ba'yı istemedi. Yani büyük ihtimalle forvet alınmayacak gibi. Umut Bulut yeterli görünüyor açıkca.

Bizim Demba Ba'dan kaliteli olarak gordugumuz oyuncularla Tulun'un baskana soyledigi isimler arasinda fark var tabi. Emile Heskey bostaymis mesela.

Tulun butun yaz Adebayor (Pires), Demba Ba (Kily Gonzales) diye gecirir sonra da daha iyisi Heskey (Heinze) gibi bir ismi getirir tesislere.

İyi okuduysanız forvetleri saydı. Demba Ba'yı istemedi. Yani büyük ihtimalle forvet alınmayacak gibi. Umut Bulut yeterli görünüyor açıkca.

aynen bende senin anladigin gibi anladim,sanki forvet transferi yapmayacak yeterli buluyor,cünkü Demba Ba'dan iyisi kim cikip söylesin bir üstü A katagorisi adamlar,premier ligde 16 gol atmis,piyasa degeri 11-15 milyon arasi adamin bir üstü 20-30 milyon maliyetli forvetler,kim bu iyisi ? Umut Bulut mu?

Demba Ba'dan iyisi derken , daha yaşlı ve tecrübeli tanınan bir yıldızı ima etmiş olabilir örnek Berbatov gibi.

Üst Alt