Aysal ekibini hazırlıyor


27 Şubat'ta Türkiye'ye gelip seçim hazırlıklarına başlaması beklenen Ünal Aysal'ın ekibi şimdiden şekillenmeye başladı.İnan Kıraç’ın desteğini arkasına alan Aysal’ın, kuracağı yönetimde futbolu Bülent Tulun-Mustafa Turgun ikilisine teslim edeceği, Refik Arkan’a ise mali işlerin sorumluluğunu vereceği öğrenildi. Rahmetli başkan Özhan Canaydın’ın oğlu Murat Canaydın’ın da bu yönetimin içinde olacağı öğrenildi.Fanatik.com.tr
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorNe bicim isimler bunlar ya? Bunlari listene alacaksan Adnan Polat kalsin daha iyi. Kuracaksan cok güclü bir yönetim kur, onlarda yapacaklari iste cok basarili olsun. Bülent Tulun filan nedir ya? Mustafa Durgun kim? Canaydin kim?
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorNe bicim isimler bunlar ya? Bunlari listene alacaksan Adnan Polat kalsin daha iyi. Kuracaksan cok güclü bir yönetim kur, onlarda yapacaklari iste cok basarili olsun. Bülent Tulun filan nedir ya? Mustafa Durgun kim? Canaydin kim?Bakalım belki Adnan Öztürk geçen seferki gibi bir kadroyla gelmeyi düşünür. Ü.Aysal o koltuktan bi uzak dursun zaten onun tek düşündüğü kendisi serveti bencilliği klüp yönetmekten çok.Ancak İnan Kıraç gerçekten destek veriyorsa dengeler çok değişir.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorÜnal Aysal devlete elektrik satiyormus. Hatta devlet ona yalvarmis zamaninda lütfen daha ucuza sat elektirigi diye :) Esi de Les Ottomans Hotelinin sahibi :) Para oluk oluk yani.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorAz konusup öz konusan, durusu ile iste bu dedirten, branslara karısmamak veya has adamlarını karıstırmamaksızın, bilenlerinin eline bırakıp her istediklerini yapamıyorsa bile bunun icin limitleri zorlayacak bir lider gerek Galatasaraya.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorNe bicim isimler bunlar ya? Bunlari listene alacaksan Adnan Polat kalsin daha iyi. Kuracaksan cok güclü bir yönetim kur, onlarda yapacaklari iste cok basarili olsun. Bülent Tulun filan nedir ya? Mustafa Durgun kim? Canaydin kim?Bülent Tulun en son şampiyon olduğumuz takımın futbol menejeri idi. Tarzını ben de beğenmiyorum ama şu anki takımda böyle bir pozisyon olmadığından (Adnan Sezgin'in içinde bulunduğu bir yapılanmadan bahsediyorum) mevcut durumdakilerden 10 gömlek daha üstündür.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorBirincisi, Seçim felan yok...

Ikincisi, bıkmadınızmı hala bu yalan haberlere inanmaktan..Her seçim haberinde başkan adayı Ünal Aysal...

Her Transfer Sezonu TD adayı Mircea Lucesku....

Her Transfer Sezonu alıman Yıldız Futbolcu Ronaldinho...

.....

.....

.....

.....
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorBirincisi, Seçim felan yok...

Ikincisi, bıkmadınızmı hala bu yalan haberlere inanmaktan..Her seçim haberinde başkan adayı Ünal Aysal...

Her Transfer Sezonu TD adayı Mircea Lucesku....

Her Transfer Sezonu alıman Yıldız Futbolcu Ronaldinho...

.....

.....

.....

.....

Yalan degilse 4 kilo ARMUT yerkenki goruntulerini Orhan babanin Haklisin Hakli muzigi esliginde foruma koyacak misin?
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorÜnal Aysal Hakkındaİstanbul 1941 doğumlu olan Ünal AYSAL, orta öğrenimini 1960 yılında mezun olduğu Galatasaray Lisesinde, Yüksek öğrenimini de İsviçre - Neuchatel Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden de muadelet diplomasını aldı.Galatasaray Lisesinden mezun olduğu 1960 yılından itibaren, çalışma hayatına başlamış olan Ünal AYSAL, 1970-72 yıllarında Koç Holding bünyesindeki Ram Dış Ticaret şirketinde ihracat koordinatörü olarak görev yaptı.Ünal Aysal, 1973 yılı başında Brüksel'deki bir firmanın ticaret müdürü olarak çalıştı. 1974 yılında da Unit International'i kurdu. Bu şirkette, ilk 10 yıllık dönemde demir çelik ve sanayi mamulleri satışı ve petrol swap işlemleri yaptıktan sonra, 1984 de petrolün yanı sıra, elektrik üretimi ve anahtar teslim santral inşa ve finansmanı projelerinde ihtisaslaştı.Bu arada, Türkiye ve İran'da elektrik santralleri kuran Ünal AYSAL, daha sonra temiz enerji yatırımları ve madencilik faaliyetlerine yöneldi.Ünal AYSAL, bu alandaki çalışma ve başarıları yanında turizm sektörü ile de ilgilendi; Antalya Kemer'de, biri 450, diğeri 370 odalı 5 yıldızlı oteller kurdu. Ayrıca İstanbul Boğazda bir butik otel sahibidir.Ünal AYSAL'ın, 1000 kişinin çalıştığı Unit grubunun çatısını oluşturan 23 şirketin yönetim kurulu başkanı olarak yürüttüğü girişimlerden başka, bazı yatırımcı Avrupa şirketlerinin yönetim kurullarında da faal üye olarak çalışmaktadır.Ünal Aysal 1999 yılında, Türkiye'yi yurt dışında en iyi temsil eden iş adamlarından biri olarak, Bakanlar Kurulu kararı ile Cumhurbaşkanı tarafından verilen Yüksek Liyakat Madalyası ile onurlandırılmıştır.İktisadî Araştırmalar Vakfı, Tez Değerlendirme Yarışmasının sponsorluğunu üstlenen Ünal Aysal'ı, her yıl bu amaçla yapmış olduğu katkılardan dolayı şeref üyeliğine seçmiştir.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorNe bicim isimler bunlar ya? Bunlari listene alacaksan Adnan Polat kalsin daha iyi. Kuracaksan cok güclü bir yönetim kur, onlarda yapacaklari iste cok basarili olsun. Bülent Tulun filan nedir ya? Mustafa Durgun kim? Canaydin kim?Forumumuzun değerli üyelerinden Murat Durgun'un amcası hakkında bu şekilde bir konuşma tarzı, sevgili Murat Durgun'u son derece üzmüş ve ağır yaralamıştır.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorBakalım belki Adnan Öztürk geçen seferki gibi bir kadroyla gelmeyi düşünür. Ü.Aysal o koltuktan bi uzak dursun zaten onun tek düşündüğü kendisi serveti bencilliği klüp yönetmekten çok.Ancak İnan Kıraç gerçekten destek veriyorsa dengeler çok değişir.
Bu cümleden yola çıkarsak inan kıraçda,da sıkıntı var demekmidir?
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorYine aynı terrane.Bu Ü.Aysal bize bişey katmazzzz.Herkes servetine takmış.Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış.Bize gerçekten işten anlayan adamlar lazım.Bu isim de Ünay Aysal değil.
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorBu saatden sonra ihtiyaç duyduğumuz tek şey; büyüklüğümüzü milyonlarca taraftarımıza yeniden hatırlatacak duruşu sergileyebilecek vizyon sahibi bir yönetimin oluşturulmasıdır. Puan tablosuna bakarken yüreği cız eden, Beypazarı Şekerspor' a gol atınca havaya sıçrayan, Türkiye Kupası çeyrek final maçını "hayatı maç" sınıfına sokan bir taraftar topluluğu olmayı kabul edemeyiz biz..Biz avrupa vitrinini özümsemiş ve şampiyonlar liginde kura çekimlerinde rakibini bekleyen bir camianın taraftarlarıyız..
 
Cevap: Aysal ekibini hazırlıyorBaskanin futboldan anlamasina gerek yok. Adnan Polat anliyor da ne oluyor? Basimizda cok güclü birisi olmali ve futbolu da profesyonellere emanet etmeli. Ünal Aysal bunu yaparsa cok kisa zamanda cag atlar Galatasaray. Cünkü Ünal Aysal´in gücü Aziz Yildirim´in gücünü 10´a katlar. Devletin muhtac oldugu bir adam Ünal Aysal. Bilmeyenler icin söyleyelim. Devlet elektrik ihtiyacinin büyük bir bölümünü Ünal Aysal´dan karsiliyor. Esi de Les Ottomans´in sahibi. Yani sahip oldugu gücü tahmin ediyorsunuzdur. Futboldan niye anlasin ki Galatasaray Baskani?
 
Üst Alt