Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdı


Ünal Aysal, Adnan Polat'ın hayal edip de uygulayamadığı projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.Kurumsal bir yapıyı G.Saray'da hakim kılma iddiasıyla iş başına gelmeye hazırlanan Ünal Aysal, Adnan Polat'ın hayal edip de uygulayamadığı projeyi hayata geçirmek için kolları sıvadı.
Aysal, Fatih Terim'i sportif direktör olarak teknik yönetimin başına geçirecek. Yani Terim, kulübün sportif bütün işlerinin başında olacak. Futbolun tek patronu olarak altında çalışacak teknik ekip de Fatih Terim'e hesap verecek.Ancak Terim sahaya inmeyecek, teknik direktöre danışmanlık yapacak. Ünal Aysal yönetimde de aynı modeli uygulayacak ve denetleyici bir rol üstlenecek.İnternetspor.com
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdı:007:Eğer bu sistem oturtulursa, F.Terim ve yeni teknik direktör iyi anlaşabilirse efsane olur.

Bu sisteme en iyi uyacak teknik direktör, Abdullah Avcı'dır bence.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıOf ofheart_beating.gif
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıTerim sahaya iner, 2 kralli imparatorluk gibi olur, biri digerini devirmeden huzur falan gelmez.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdı:007:Eğer bu sistem oturtulursa, F.Terim ve yeni teknik direktör iyi anlaşabilirse efsane olur.

Bu sisteme en iyi uyacak teknik direktör, Abdullah Avcı'dır bence.Katılıyorum. Eğer Terim gelecekse kendi teknik direktörünü de o seçecektir. Bence de yerli seçimi yapar. Arif Erdem'i sever Terim. O nedenle Abdullah Avcı olur hoca. Müthiş bir hamle olur. Aysal gözümüzde kat kat büyür. YERLİ OLSUN ABİ. HER ŞEY YERLİ OLSUN.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıTerim dışında yerli teknik direktör yok bize yakışacak.Terim gelecekse direkt teknik direktör olarak gelsin.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıBöyle bişey olucaksa egosu çok yüksek bi Td gelmez , gelirse bile tartışma çıkar , o yüzden en iyi seçim Tugay olur kanımca.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıTürkiye de olmaz bu,hele Fatih terim gibi egosu jüpiter kadar olan bir adamla hayatta olmaz.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıÇok güzel ama hoca da genç başarılı biri Abdullah Avcı veya Tolunay Kafkas veya başka genç birisi olmalı
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıOlmaz abi olmaz ya, yeni kargaşalara sebep olur...Bir ülkeyi iki başbakan yönetebilir mi?
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıBen Bu Sistemin uygulanmasini isteyenlerden birisiyim.. Defalarca´da Fatih Terim Sportif Direktör olsun dedim..ama...Bayern Münikh´i örnek gösererek bir Kurumda Futboldan cok Fazla kisi anladimi isler cok iyi gitmiyor kanatindeyim....Rumenige, Beckenbauer ve Uli Hönes.. bunlar Almanya Futbolunun efsaneleri ve Bayern´in Patronlari..Son Dönemlerde Kac TD Harcadilar sayamaz hale geldim..Van Gaal, Klinsmann vs..vs..vs..vs
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıFatih Terim sportif direktör olacak bir tipte insan değil. Bunu bilir bunu söylerim.Bu sistemde başarılı olamayız.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıOlm siz hakkaten ustune TOPRAK ATILACAK adamlarsiniz.Fatih Terim sportif direktor olur mu? Sizce saha kenarinda dakikada 250 yuz mimigi yapip kameralara show yapmadan durabilir mi? Transferi de yapar, altyapiya da ders verir, takima da bagirir, taktigi de verir. Herseyi yapmak ister IMPARATOR HOCA.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıBeni aysal ile ilgili tek heyecanlandirabilecek sey , kigili , aydinlar , sahenk , koc , ulker gibi ailelerin GS versiyonlarini yonetime almasidir .bu yapilmadikca diger atilan adimlarin hic biri fb yi alt etmemize yetmez.
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıOlm siz hakkaten ustune TOPRAK ATILACAK adamlarsiniz.Fatih Terim sportif direktor olur mu? Sizce saha kenarinda dakikada 250 yuz mimigi yapip kameralara show yapmadan durabilir mi? Transferi de yapar, altyapiya da ders verir, takima da bagirir, taktigi de verir. Herseyi yapmak ister IMPARATOR HOCA.╔══════╗

║o-<--< ║

╚══════╝
 
Cevap: Aysal G.Saraylıları heyecanlandırdıGüne böyle bir haberle başlamak ( her ne kadar iddaa'da olsa ) insanı gerçekten heyecanlandırıyor.. Tabi Terim ile anlaşabilecek bir T.D. gerekiyor. Oda inş. Tugay olucak.. Tolunay ve Avcı Terimin üstünlüğünü kaldıramaz..
 
Üst Alt