Aysal: "İki transfer daha yapacağız"


Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"Daha önce hangi transferleri yapmıştı?Polat'ın aldığı Selçuk ve Elmander mi? Trabzon'un istemediği Ceyhun mu? Madrid'in üçkağıtla sattığı Ujfalusi mi? Yoksa Cüneyt Tanman'ın verdiği listeden; diğer takımlarca alınmayan Okan mı?
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"iki transfer daha yaparsa 6ıncılığı falan garantiler..

la havle ...
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"mecut takım kadrosu bu hali ile kayseri,bursa ve antepi yenemez imkanı yok, bizim hoca ve yönetim hala martaval peşinde ,gökhan zanla 3 yıl sözleşme imzalıyorlar..

yazık gercekden yazık koskoca Galatasaraya...
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"kaleci , solbek,sağbek , stoper , 2 orta saha bir yedek orta saha alınmalı..
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"Daha önce hangi transferleri yapmıştı?Polat'ın aldığı Selçuk ve Elmander mi? Trabzon'un istemediği Ceyhun mu? Madrid'in üçkağıtla sattığı Ujfalusi mi? Yoksa Cüneyt Tanman'ın verdiği listeden; diğer takımlarca alınmayan Okan mı?sen polat'ın her dediğine inanmaya devam et.
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"kaleciyi bitmiş sayıyorum bende bunun üstüne orta saha, sol bek, sağ bek, stoper, forvet ve sağ kanat transferi yapılması lazım
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"Şu Polat´ın adını yazmayın şuraya.Maddi tablo ve sportif başarı açısından öyle rezil bir Galatasaray bıraktıki Ünal Aysal´a,Aysal´ın yerinde olsam tekme tokat döverdim adamı.Galatasaray´ı her yönden rezil ve zor bir durumda bırakmış,tarihin en kötü başkanıdır Adnan Polat.
 
Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"Bizim ne Drogbaya Ne Forlana ne Reyese ne de başka bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız yok ! (BAROS-ELMANDER-STANCU-KAZIM-PİNO varken)

Bizim KALECİ (Muslera ok olarak kabul ediyorum )

STOPER ,STOPER, SAĞ-SOL BEK, ORTASAHA, ORTASAHA oyuncularına ihtiyacımız vardır .!!

Yok ben F.Terimim ; geçen sene GS tarihinin en kötü derecesi olan -8 average ve 8. liği ve teknik direktör yemek konusunda uzmanlaşmış olanları ben adam ederim derse ,yandı gülüm keten helva!!

Biz Kayseriyi de Antep'i de geçemeyiz .!!!

Başkanımız borcumuz çok plağını an itibariyle plağa sürdü !!!2 Transfer daha gelecekse, Forlan ve Reyestir .
 
Üst Alt