Aysal: "İki transfer daha yapacağız" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Cevap: Aysal: "İki transfer daha yapacağız"

Bence Fatih Terim demisstir, defans yeterli bi forvet bi ortasaha gerekli diye. Bosuna yüklenmeyin baskana.

Bence en azında bir sol bek bir ortasaha kesinlikle şart hatta forvet almayıp bir ortasaha yada defansın göbeğine bi adam daha alınabilir.

Bizim ne Drogbaya Ne Forlana ne Reyese ne de başka bir forvet oyuncusuna ihtiyacımız yok ! (BAROS-ELMANDER-STANCU-KAZIM-PİNO varken)

Bizim KALECİ (Muslera ok olarak kabul ediyorum )

STOPER ,STOPER, SAĞ-SOL BEK, ORTASAHA, ORTASAHA oyuncularına ihtiyacımız vardır .!!

Yok ben F.Terimim ; geçen sene GS tarihinin en kötü derecesi olan -8 average ve 8. liği ve teknik direktör yemek konusunda uzmanlaşmış olanları ben adam ederim derse ,yandı gülüm keten helva!!

Biz Kayseriyi de Antep'i de geçemeyiz .!!!

Başkanımız borcumuz çok plağını an itibariyle plağa sürdü !!!

benimde tamamen katıldıgım bu yorumu duvara cerceveletip asmak lazım keza önümüzdeki yıl bu öngörüler tamamen gercek olacakdır...

aysal tulunun aklına uymuş terim hala ikinci terim döneminde esintilerle ben yapdıysam doğru yapdım diyor ama bizim kadro şu an ligdeki en iyi 5 kadronun cok ama cok uzağında ,antep ve kayseri kadrosu bile bizim kadroya fark atıyor...

Kadronun 20kişye çekileceği söylenmişti.Yani en azından 4-5 oyuncu daha alınmalı..2 yerli 3 yabancı veya 3 yerli 2 yabancı direk 11 oynayabilecek oyuncu almalıyız..

demekki bizim kadromuz fenerden,bejekeden ,antep ,kayseri ve bursadan cok daha kuvvetliymiş..

göreceğiz bu ham hayalleri...

Yanlız ortasahamız ve stoper bölgemiz kan ağlıyor.

Bu ortasaha ve stoperler ile 4. veya 5. bitirirz ligi.

Daha önce hangi transferleri yapmıştı?

Polat'ın aldığı Selçuk ve Elmander mi? Trabzon'un istemediği Ceyhun mu? Madrid'in üçkağıtla sattığı Ujfalusi mi? Yoksa Cüneyt Tanman'ın verdiği listeden; diğer takımlarca alınmayan Okan mı?

Puff yok artik ama be.

Baska takimlarin almadigiymis mis.

Kusura bakmayin ama nereden biliyorsunuz bunu?

Hem daha cocugu tanimiyoruz bile, müthiş bir yetenek cıkmayacagı ne malum?

Daha 18 Yasında bir cocugu hangi mantıkla elestırıyorsunuz?

Ufuk ve Aykutla devam edersek harbi söverim başkana değil ama kaderime söverim :D .Yeter artık lan

Puff yok artik ama be.

Baska takimlarin almadigiymis mis.

Kusura bakmayin ama nereden biliyorsunuz bunu?

Hem daha cocugu tanimiyoruz bile, müthiş bir yetenek cıkmayacagı ne malum?

Daha 18 Yasında bir cocugu hangi mantıkla elestırıyorsunuz?

Başka takımların almadığı sözünü yanlış ifade etmişim. Demek istediğim asıl şu idi: Cüneyt Tanman 3 isim vermiş. Diğer iki isim, bizimkiler transfere başlayana kadar diğer takımlarca alınmış. Bizimkiler karar verdiklerinde ise; alınmamış bir tek Okan kalmış. Okan'ın kötü olduğunu ima etmiyorum, zaten bunu söylemek için yeterli futbol bilgim olduğunu sanmıyorum. Umarım anlatabilmişimdir bu sefer.

Bak "pufff yok ama beee" felan demeden anlattım gördün mü? Nereden bildiğimi gerçekten merak ediyorsan özel mesaj at anlatırım.

Başka takımların almadığı sözünü yanlış ifade etmişim. Demek istediğim asıl şu idi: Cüneyt Tanman 3 isim vermiş. Diğer iki isim, bizimkiler transfere başlayana kadar diğer takımlarca alınmış. Bizimkiler karar verdiklerinde ise; alınmamış bir tek Okan kalmış. Okan'ın kötü olduğunu ima etmiyorum, zaten bunu söylemek için yeterli futbol bilgim olduğunu sanmıyorum. Umarım anlatabilmişimdir bu sefer.

Bak "pufff yok ama beee" felan demeden anlattım gördün mü? Nereden bildiğimi gerçekten merak ediyorsan özel mesaj at anlatırım.

"pufff yok ama beee" lafını çok içten söyledim, çünkü tüm gün yönetime sallayıp durdun.

Eleştirsen yine iyi, 18 yaşında genç bi oyuncu alındı diye neden yönetime sallanır ki?

"pufff yok ama beee" lafını çok içten söyledim, çünkü tüm gün yönetime sallayıp durdun.

Ama dikkat edersen sadece bugün salladım. Çünkü bugün; şimdiye kadar konuştuklarını destekleyen bir konuşma bekliyordum ama tam tersini söylediler. Boş vaatlerde bulundular. gerisini özel mesajla anlatıcam sana.

Üst Alt