GSC Portal - Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Aysal: "Onun dönemindeki çöp olmuş lig 8’incisi kadroyu yenileyip iddialı bir takım kurduk"

40 ayda aldigi 27 kupanin aklina gelmemesi uzucu.

adam her bir bucuk aya bir kupa almis ama hala neden sponsor olmamisda, vaat vermisde, filan falan. evet su ana kadar basa gelmis her baskan butun vaatlerini tuttu bir tek aysal tutmadi. komiksiniz valla.

gerci bize fazlaydi. adnan polat capsizi kalsaydida simdi karsiyakayla beraber 3uncu lige dusseydik.
Sabahın 6'sında savunulacak adam değil ünal aysal renktaş...Sanki bana Daniş Karabelen paşayı savunuyorsun...Botokslu bir çakma alaturka burjuva...

Yapici bir mesaj atmak istiyorum . Seyircinin hakli olarak cogunlugu bir baskani hatirlarken , onun doneminde ne elde edilmis , sampiyonluklar vesaireler akla gelir . Dunyanin her yerinde boyledir

Ama onun o ortamina imkan saglayan onceki hazirliklarin ne zaman kimin zamaninda olustugu sorgulanmaz . Veya bir baskanin donemindeki hatalar kendisinden sonrakinin zamaninda cezalandirilirsa sonrakinden bilinir .

Biz aysal baskanin zamaninda bunlari gorduk . Kendisine iyi bir konjonkturde , fb yaralanmisken , bu riski alabilecegi bir ortam birakildi . Mac izlemeye ve yeni bir stadyuma susamis bir taraftar , artik gelirleri tek elden yonetilecek bir sirket yapisi ve riva ruhsati da zor gunler icin teminatti

Aysal a surada hakkini veriyorum , bir is adami olamamis , klasik bir baskan portresi gelseydi , o yonetimi , terimi , ve o oyuncu grubunu toparlayip 4 seneyi domine edemez , patinaj ceke ceke devam ettirirdi bizi , aysal aldigi riskin karsisinda buyuk basarilar sagladi ve bazi spor dallarinda ezeli rakibin hegemonyasini dahi yikti

Gel gelelim , onun asil gelis amacina uygun davranip davranmadigini da sorgulamak lazim . Cunku defaten artik kangren olmus banka borclarini sonlandiracak bir kisveyle geldi ve kendi agzindan bununla ilgili projeler sundu

Muthis bir gelir elde etmesine ragmen uzun ve anlamsiz kontratlar , cok fazla transfer , ve bir kac antrenor degisikligi ile asiri degisen kadrolar ile biriken ve kendisinden sonrakine ciddi mali yuk birakan bir sistemi tercih etti

Arkasindan gelen de (yarsuvati saymiyorum kisa donem) dursun gibi bir basarisizlik abidesi olunca isler bu noktaya geldi

Eger tum projelerine destek alabilseydi , destekten kastim camia ici degil , yani ozellikle gayrimenkul as projesi devlet onayindan gececek gibi olsaydi , bana kalirsa bir devrimsel kalkis yasayabilirdik

Ugurun bu konudaki gorusleri daha sert , aysali bir GS haini olarak goruyor , ben boyle dusunmuyorum fakat mali acidan ileriki donemlere ciddi kontratlar biraktigi da gercek

Bu arada su da soylenebilir , rakamlar ortada , borc cok az artmis . Dogrudur . Ama sen bir ruzgar yakalayip bu kadar gelir elde ederken klubun kemiklesmis borc sarmalina da biraz el atmaliydin , bu birinci elestirim , ikincisi ise kendi doneminden sonraya 3,5 milyonu asan bazi 5 er senelik kontratlar birakmasi , selcuk burak gibi , tarik gibi sifir katki ile 50 milyon tL zarar yazdigimiz adamlari almasidir

Hic bir yabanci kisitlamasi selcuk denen adama kilciksiz 3 milyon euro uzerinde bir sozlesmeyi 5 sene yapmayi hakli cikarmaz
Üstat seni safımdan kayıp mı ettik fransızların dandik tokalaşma mevzusundan dolayı? Yapıcı mesaj filan ne ayak üstat lütfen özüne dön titre bu liberal ayakları bize ters hürmetler...

Sabahın 6'sında savunulacak adam değil ünal aysal renktaş...Sanki bana Daniş Karabelen paşayı savunuyorsun...Botokslu bir çakma alaturka burjuva...

haklisin reis dursun hirsizini savunmak daha mantikli degil mi

neyse bos verelim dursunu aysali simdi. alanyaya konsantre olalim.

koyup gececez insallah

reis bu arada mesaj yazdigimda saat aksam sekizdi. yurt disindayim. :) sabah alti Turkiye saati.

saygilar

Efsane başkanı sevgi ve hürmetle selamlıyorum :hat:

sent via GSC
Faruk Başkanı değil mi üstat ben de ha yoksa Spor Ali Başkanımızı mı kastettin onu rahmetle anıyoruz zaten...Ünal Aysal gibi yarım asır boyunca galatasaray üyesi olmayı reddeden bir haramzadeyi zaten senin gibi bir galatasraylı kastedemez...Hürmetler...

Üst Alt