Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Futbol Federasyonu Genel Kurulu için Ankara'da bulunan Ünal Aysal, FANATİK aracılığıyla taraftarlara seslendi: Transfer bombalarımızı, 9 Temmuz'daki Olağanüstü Mali Genel Kurul'dan sonra patlatacağızfft1mm1464134.jpg
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Sarı-Kırmızılılar’ın merakla beklediği yıldız oyuncu transferi konusunda müjdeyi verdi. Yaptığı her açıklamada, “Taraftarlarımızın içi rahat olsun” diyen Başkan, neden geciktiklerini FANATİK’e açıkladı. Aysal, şu anda önceliğin 9 Temmuz’da yapılacak Olağanüstü Mali Genel Kurul’da olduğunu söyleyerek, “Taraftarlarımız, 9 Temmuz’u beklesin. Mali Genel Kurul’dan sonra, Kaka dahil birçok yıldız için taarruza geçip, bombaları patlatacağız” dedi.‘İşimizin ehliyiz’Ünal Aysal, kulübün genel durumuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Ben bu kulübün mali yapısını, işlevsel yapısını düzeltmek ve kulübü eski günlerine döndürmek için yönetimin başına getirildim. Gerekli kurullarıma ve ceo’larıma talimatlarımı verdim. Direktifim şudur: Borçlar, gelirler ve mali yapı yeniden düzenlenecek. Ayrıca eskisi gibi taraftarın güveneceği ve coşkuyla destekleyeceği bir takım yaratılacak! 300 milyon dolar borç, 150 milyon dolar gelir ve rakamını söyleyemeyeceğim kadar büyüklükteki temlikler...Yıl sonuna kadar bu işler halledilecek.Ben şirket yönetiminden anlarım. Sportif idealler, görevlendirdiğim kişilere aittir. Kendilerine güveniyorum. Onları en iyi şekilde düzenlemek, gerekli takviyeleri yapmak ve mali yapıyı yormadan bu işleri halletmek bizelerin görevidir. Şu anda durumumuz iyiye gidiyor. Yeni federasyonla birlikte uyumlu bir şekilde çalışarak, Türkiye’de şampiyon olup, Avrupa’ya gideceğiz. Kimse meraklanmasın, işimizin ehliyiz.”Mehmet Ali Sabuncu / Fanatik
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Muhtemelen yalan haber ama eminim gerçekten konuşulsaydı Ünal Aysal tarih verirdi kesin. Yapma şunu başkan işte. Az laf, çok iş. En azından şu transfer konusunda çok heyecanlı hareket ediyorsun, sonu hüsran oluyor.

bkz.''1 hafta içinde dünyaca ünlü kaleci açıklanır.''
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"aman dikkatli olalım, günlerdir, haftalardır bomba patlaya patlaya bi hal olduk, her tarafımız kırıldı:)
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Acemilik dönemi daha. Transferde tarih verilmeyeceğini bu dönemden sonra anlar. Bunu Adnan Polat çok iyi yapıyordu.
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Tarih verme isini bi unut baskan artik.Isler ters giderse olan yine sana oluyor.
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Kadronun uyumu acisindan en azindan kaleci ve orta saha transferlerinin yapilmasi gerek bu tarihe kadar. 9 temmuzdan sonra Drogba/Forlan/Fabiano kimi alacaksa alsin
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Bir kaleci ve bir orta saha oyuncusu daha en kısa zmanda alalımda, Kaka için 9 Eylülü bile beklerim.
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Fanatik'in haberlerine inanılmaz. Ama mali kongreden sonra transferlerin gerçekleşeceği söylentisi vardı. Kalecide 1 hafta sonra geliyordu sözde :) Bu kadar bekledik biraz daha bekleyebiliriz sanırım.
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"bu kadar da belli etmeyin yalan olduğunu ya....kaka da dahil birçok yıldız için taarruza geçecekmişiz.....

keşke fanatik sorsaydı listede messi ve ronaldo da var mı? :)
 
Cevap: Aysal tarih verdi: "9 Temmuz"Valla onu bunu bilmem, bu transfer sezonu sonunda bir bomba patlayacak ya tüm piyasanın altını üstüne çevirecek herkesi kıskançlıktan çatır çatır çatlatacağız, ve bunun sonunda Ünal Başkan Efsane olacak büyük başkan olacak.Yada saç baş yolacak geçen sezondan beter olacak bir iş olacak.Maalesef açıklamalar bunu gösteriyor, yani bir orta yol yok gibi.Ama içimden bir ses bu Ünal Başkan sözünün eri bir adam diyor, bakalım ne olacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt