Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

1399c208221_unal-aysal.jpg

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal transfer konusunda UEFA’nın vereceği kararı beklediklerini dile getirdi.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Aysal: "UEFA'yı bekliyoruz"

yok uefa yok melonun yıllığı fazla cıkıp adam gibi transfer yok meloyuda almayağız desene resmen salak yerıne koyuluyoruz

Baskanim bekleye bekleye e$kidik...1 senedir UEFA'nin kararini bekliyoruz. Sabir ta$i olsak catlamis, param parca olmustuk.

1 senedir UEFA'yı bekliyoruz başkanım,öyle konuşuyorsunuz ki transfer paraları hazır UEFA'yı bekliyoruz transfer için sanki,bari UEFA'yı beklerkene transfer paralarını bankaya atalımda faize binsin...

Melo alınmazsa, düzgün transfer yapılmazsa sorumlusu UEFA'dır yani.

UEFA'nın olası bir men kararında transfer falan yapmayıp takımı ligden çekersiniz umarım.

Çekmezseniz bile ; ''UEFA, bizi men ederse Galatasaray başkanlığını bırakırım'' sözünü hatırlatırız başqhhann. :ka21:

Trabzon transfer'i bitirdi neredeyse biz hala UEFA diyoruz.

Bari yerli transferleri bitirin.

Trabzon kimi aldı da transferi bitirdi? Adamların kendi açıklamaları var,nereye gideceğimizi bilmiyoruz,ona göre transfer yapamıyoruz diye.Diğer göz önünde takımlara gelince,kim doğru düzgün transfer yaptı; hiçbiri. Herkes bekliyor; oturduğunuz yerden işkembeden atmak,ben böyle başkana başkan demem demek kolay; ortalık yangın yeri gibi ,iyibari transfer olsun kulüp taraftar sevindirsin,oh ne ala memleket.Biraz gözünüzü açıp da olan bitenlere bir bakın; millet nelerle uğraşıyor ki bu sadece spor değil ne gibi dertler var; siz oturmuş elma şekerini alamadığınız için ağlayan veletlere benziyorsunuz;gerçekten ayıp.

"Bir sorun olacağını sanmıyorum. Avrupa'nın sistemi suçsuza ceza vermek değildir. Kim suçluysa onlar belirlenir. Kurullar ve federasyonlar var" şeklinde konuştu.

madem bunu diyorsunuz, o zaman neden adım atmıyorsunuz sayın basghan? uefa'nın gs'ı da kapsayacak komple bir men cezası vermeyeceğini siz de biliyorsunuz ama bu durumu bahane olarak kullanıyorsunuz sayın bashgan.

Adam napsın men yersek stadın yarısı olmayan kasımpaşa stadında oynatmak için Melo'ya 13 m € mu versin.

madem bunu diyorsunuz, o zaman neden adım atmıyorsunuz sayın basghan? uefa'nın gs'ı da kapsayacak komple bir men cezası vermeyeceğini siz de biliyorsunuz ama bu durumu bahane olarak kullanıyorsunuz sayın bashgan.

Bence korkusu UEFA değil, daha çok içeriden çekiniyor. UEFA FB ve diğer kulüplere ceza vermeye kalktığında bizimkilerin dayılanıp ipleri koparmasından ve bu sene Avrupa'ya takım göndermiyoruz gibi bir karar almasından çekiniyordur. Düşük bir ihtimal bana göre ama yine de dedikleri gibi %1 bile olsa ihtimal ihtiyatlı davranmalılar. Sonuçta bakkaldan iki kutu şeker, bir ekmek almıyoruz. Ortada dönecek paralar büyük paralar. İhtimali düşük bile olsa olası bir felakette altından kalkamayız bu yükün.

Ünal başkan bilir işini şuan için beklemekte fayda var.Daha çok uzun bir zaman var önümüzde.Çok sabırsızız.

Adam napsın men yersek stadın yarısı olmayan kasımpaşa stadında oynatmak için Melo'ya 13 m € mu versin.

Versin. Sanki görende ömür boyu men edilecez sanacak.

Ayrıca bu kadar temkinli olacaksa yönetim, transfer edecekleri oyuncuların sözleşmelerine özel bir madde koysun Uefa dan men kararı cıkarsa oyuncunun isteği doğrultusunda yollar ayrılsın. Kimse bosuna savunmasın yönetimi; transfer yapmayı düşünen her türlü yapar. Yönetim şampiyonluğa sığınarak taraftarı uyuttuğunu zannediyor.

şöyle bişey düşünmüş olabirlirler. şimdi acıklasalar uefanın verdigi karardan sonra karambole gidecek TRANSFERLER. borsanın tavan yapması icin bekeltiyor olabilriler:D

Üst Alt