Aysal’dan Transfer ve Şike Açıklaması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal’dan Transfer ve Şike Açıklaması

02f9dunalaysal_mali090711.jpg

Reyes'le ilgileniyorlar mı? Amrabat için ne cevap aldılar? Keita gündemde mi? Culio geri dönecek mi? Transferde politikaları nasıl olacak? Ünal Aysal, bu soruların cevabını verdi, iddianame ve Sercan'ın olayda adının geçmesiyle ilgili konuştu..

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Aysal’dan Transfer ve Şike Açıklaması

sporxcom SPORXCOM

Süleyman Hurma: Ünal Aysal'ın ifadesinin aksine Ambrabat için resmi bir teklif almadık. Abdürrahim Albayrak'la sadece görüştük.

SPORXCOM

Süleyman Hurma: Ünal Aysal'ın ifadesinin aksine Ambrabat için resmi bir teklif almadık. Abdürrahim Albayrak'la sadece görüştük.

Süleyman Hurma: Albayrak'a kesin bir dille ¨Hayır¨ cevabı verdik ama Ambrabat'ı ayarttılar. Eric Gerets de bu görüşmelere dahil oldu.

“Özellikle Türk oyuncuları çok istiyoruz takımda. Hocanın da eğilimi bu yönde, ben de bunu çok istiyorum. Ama içeriden tamamlayamazsak eksiklerimizi dışarıdan alacağız.”

''Yurt dışında gerek santrafor olsun, gerek sol bek, gerek orta saha çalışmalarımız var. İçeride tüm enerjimizi harcayalım sonra yurt dışına bakacağız. Yurt dışında ilgilendiğimiz Türk oyuncular var.

Hamit bulunduğu takımdan ayrılmak istemez diye düşünüyorum. Bu Galatasaray bile olsa. Daha rahat oynamak isterse ilgileniriz.”

Bunlar sevindirici. :)

Tipik bir Hurma yaklaşımı.

Resmi teklif yapsaydık "Lig devam ederken böyle bir şey olur mu. Futbolcumuzu ayartıyorlar" falan derdi.

Allahın hurrrması

SPORXCOM

Süleyman Hurma: Albayrak'a kesin bir dille ¨Hayır¨ cevabı verdik ama Ambrabat'ı ayarttılar. Eric Gerets de bu görüşmelere dahil oldu.

sonrasında amrabat biz istemezekte gidecek der gibi.

lan hurmamıdır nedir istemez 1 milyon euroluk oyuncunuz sizin olsun. istikrarsız topculardan sıkıldım artık. 2 senedir gözünün önündeki olcanı al yahu. görmüyormusun.

Aynen, sevindim ben vermemelerine, elin dingiline 4-5 milyon euro bayılacaktık.

Anderlecht'li Suarez'i mutlaka almamız lazım.

Üst Alt