Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aysal'ın ilk bombaları Hamit ve Selçuk

Başkan yerli yıldızla da görüşüyoruz ve çok olumlu yönde dedi. Selçuk mu acaba :D

Valla saçma sapan yabancı haberleri yapılacağına yerli transfer haberleri görmek beni daha mutlu ediyor..İnş adam gibi 2-3 tane yerli topçu alırız en az..

Hamit gelmez de Selçuk ile anlaşıldığını düşünüyorum. Çünkü reis ilk 11'de oynayabilecek yerli oyuncularla da görüşüyoruz ve bize olumlu dönüşler oldu dedi.

Arda gidecekse bu takımın tek kurtuluşu Hamittir

Hamit gibi ruhuyla oynayacak lider vasıflı bir Türk oyuncu olmadan hiçbişey yapamayız

herşey kağıt üzerindeki kadro değildir bu ayrıntıları unutmayın...

Hamit iyi olmadığı için Mourinho tarafından isteniyor zaten.

Hocam Hamit'i bilemem yani Real Madrid olayı bi kesinleğe kavuşmalı ancak bana kalırsa listemizde Selçuk, Volkan Şen ve Tuncay yerli listesinde var gibime geliyor. Duyum falan değil başkanın konuşmasından öyle hissettim..

Bu Hamit ayrımı? Benim bildigim Hamit bayernde oynuyor. Ondan oncede schalkedeydi. Şampiyonlar ligi finalinde falan oynadı. milli takımında parmakla gösterilecek bir oyuncusu. Yasi daha 28. Sizin bahsettiginiz Hamit sanırım ayrı.

Kurtlar Vadisindeki Abdulun kankisi Hamiti diyor

Hani POlat elini kesi ya onu

Gökhan İnler Selçukdan çok daha iyi bence

Inler napoliyle anlasmisti yanilmiyorsam. Bonserviside baya yuksek kendiside gelemk istemez. Hem selcuk beles. 2,5mil€ basip getircen

-------Selcuk----Hamit-------

-------------Cana-----------

Tr nin e. Iyi orta sahasi olur. Suat emre okan danda iyi olabilir

R.madrid'te forma şansı bulamayacağını Düşünüp vazgeçmiştir inşallah.

hamit zor gelir.Selçuk a basarsın parayı alırsın ama.yekta selçuk culio üçlüsü de çok sağlam olur ya tadından yenmez

Ünal Aysal Hamit'e gelecekteki planlarındani takımı Hamit'in üzerine kurmaya çalıştığından bahsederse koşa koşa Türkiye'ye gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt